Czerwiec w AXN

W każdą środę elitarna grupa agentów FBI będzie rozwiązywać kolejne sprawy kryminalne w najodleglejszych zakątkach świata w serialu Zabójcze umysły: poza granicami. W piątkowe wieczory AXN zaprosi widzów na kolejne odcinki 3. sezonu produkcji Czarna Lista. 2 czerwca okaże się, czy czwórka przyjaciół uwolni się z koszmaru w tropikalnym Belize w ostatnim odcinku Mad Dogs. W każdy weekend na fanów kina czekają m.in. Gladiator z Russelem Crowem, Bękarty Wojny z Bradem Pittem oraz obie części Pogromców duchów z Billem Mureyem.

CRIMINIAL MINDS: BEYOND BORDERS - "Criminal Minds: Beyond Borders" stars Tyler James Williams as Russ, Alana De La Garza as Clara, Gary Sinise as Jack, Annie Funke as Mae and Daniel Henney as Matthew. (ABC Studios/Kharen Hill)

Zabójcze umysły: poza granicami to drugi spin-off popularnej na całym świecie produkcji. Nowa odsłona serii opowiada o elitarnej grupie agentów FBI, pod dowództwem Jacka Garetta (w tej roli Gary Sinise), zajmującej się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli USA, przebywających poza granicami kraju. W najnowszych odcinkach członkowie jednostki podejmą się m. in. śledztwa dotyczącego młodego chłopaka, który obudził się w slumsach Bombaju oraz pościgu za porywaczami Amerykanina w Kairze. Nowe odcinki serialu Zabójcze umysły: poza granicami w każdą środę o 21:05.

Czarna lista

Serial sensacyjny Czarna lista opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie ?Red? Reddingtonie (w tej roli James Spader), który z poszukiwanego przez amerykański wymiar sprawiedliwości kryminalisty staje się jednym z najcenniejszych źródeł informacji o międzynarodowej przestępczości. Po tym jak w finale drugiego sezonu Liz (Megan Boone) w afekcie zabiła Prokuratora Generalnego Stanów Zjednoczonych, jej nazwisko trafiło na listę najgroźniejszych przestępców. Oczyszczona z zarzutów, Liz będzie znowu ścigać największych przestępców i po raz kolejny znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nowe odcinki 3. sezonu serialu Czarna Lista w każdy piątek po północy.

Mad Dogs

Bohaterami Mad Dogs są czterej czterdziestolatkowie, którzy spotykają się w egzotycznym Belize, by świętować wcześniejsze przejście na emeryturę ich starego znajomego, Milo. Już w pierwszym odcinku serialu okazało się, że to co miało być kilkudniowym wyjazdem wakacyjnym, zamieniło się w pełną zwrotów akcji koszmarną zagadkę. W kolejnych epizodach na jaw wyszły mroczne tajemnice i odżyły dawne urazy. W finale serialu nie zabraknie kolejnych mocnych wrażeń, gdy bohaterowie po raz ostatni podejmą próbę ucieczki z ?pięknego? Belize. Ostatni odcinek serialu Mad Dogs w środę 1 czerwca o 22:00.

Gladiator

W piątkowe, sobotnie i niedzielne wieczory na widzów czekają największe hity kina w gwiazdorskiej obsadzie w ramach pasma filmowego AXN. Czerwony dywan. Już 3 czerwca o 22:00 stacja wyemituje produkcję Gladiator ? epicką opowieści Ridleya Scotta o generale Maximusie Decimusie Meridiusie (w tej roli Russel Crowe), który zostaje zdradzony przez Kommodusa, ambitnego syna cesarza Marka Aureliusza. Rodzina Maximusa zostaje zamordowana, a on sam trafia do niewoli. Walcząc na arenie, były generał stopniowo zdobywa sławę i posłuch wśród innych niewolników. 17 czerwca o 22:00 w AXN Bękarty Wojny, czarna komedii Quentina Tarantino. Film opowiada fikcyjną historię dwóch intryg mających na celu zlikwidowanie nazistowskich przywódców politycznych ? pierwszej opowiadanej przez Shosannę Dreyfus (Melanie Laurent), młodą francuską Żydówkę, drugiej przez grupę amerykańskich żołnierzy dowodzoną przez Aldo Raine?a (Brad Pitt). W rolę Hansa Landa, pułkownika SS ścigającego grupę Raine?a i uwikłanego w tragiczne wydarzenia z przeszłości Shosanny, wcielił się Christoph Waltz. 18 i 19 czerwca o 19:45 widzowie AXN będą mogli zobaczyć obie części kultowej komedii fantasy Pogromcy Duchów, w której trzech ekscentrycznych parapsychologów świadczy nietypowe usługi ? zajmują się przeganianiem duchów nękających mieszkańców Nowego Jorku.

Premiera filmu Gladiator już 3 czerwca o godz. 22:00 Premiera filmu Bękarty Wojny już czerwca o godz. 17:00 Premiera filmu Pogromcy duchów już 18 czerwca o godz. 19:45 Premiera filmu Pogromcy duchów II już 19 czerwca o godz. 19:45 Źródło:materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz