Czerwcowe Poranki o 10.30 w Multikinie ze ?Słoniczką Elli?, ?Tree Fu Tomem? i wesołym ?Dinopociągiem?

W czerwcu br. w każdą sobotę i niedzielę Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe odcinki ?Przygody słoniczki Elli?, ?Tree Fu Toma? oraz ?Dinopociągu?.

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

 

W czerwcu o 10.30 Multikino zaprasza na ?Przygody słiniczki Elli?, ?Tree Fu Toma? oraz ?Dinopociągu?.

Tree Fu Tom:

Tom Powers wygląda na przeciętnego ośmiolatka. Jednakchłopiecdokonałniezwykłego odkrycia. Wlesieniedalekojego domujestspecjalnedrzewo, któremieściTreetopolis - miasto wewnątrzpnia drzewa? Tom może uzyskać do niego dostęp tylko w miniaturowej wersjisiebie i mieć wpływ na zachowanie dziwnych i cudownych, małych istot z lasu. Należą do nichTwigs i Zigzoo.

Przygody słoniczki Elli:

Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje wszystkie problemy.

Dinopociąg:

Akcja serialu Dinopociąg toczy się w prehistorycznym świecie. Bohaterowie odbywają podróż po świecie pełnym dżungli, bagien, oceanów, aktywnych wulkanów, który obfituje w dinozaury oraz inne żywe stworzenia. Za pomocą Dinopociągu, dinozaury odbywają podróże w czasie i przestrzeni. Parowy pociąg, którego kierowcą jest pan Troodon - najbystrzejszy dinozaur, przystosowany jest do przewożenia przeróżnych pasażerów. Okna sprawiają, że nawet sauropodom o długich szyjach podróżuje się w nim wygodnie. Theropody mają wystarczająco dużo przestrzeni w wagonie panoramicznym. Natomiast dla dinozaurów żyjących w wodzie jest wagon z akwarium. Dinopociąg objeżdża cały świat dookoła, przemierza oceany i morza śródlądowe, pozwalając odwiedzić prehistoryczne podwodne zwierzęta, jak również dzięki magicznemu tunelowi czasowemu daje możliwość zwiedzenia całej ery mezozoicznej.

  7-8 oraz 14-15 czerwca, godz.: 10.30

Tree Fu Tom Największa śmiechunka

22

Przygody słoniczki Elli Klub dziewczynek

10

Przygody słoniczki Elli Spór o wyścigówkę

10

Dinopociąg Dolina Stygimolochów

14

  Łączny czas trwania Poranka:

56

     
  21-22 oraz 28-29 czerwca, godz.: 10.30

Tree Fu Tom Wyprawa

22

Przygody słoniczki Elli Trąbo-zuchy

10

Przygody słoniczki Elli Ella na zastępstwie

10

Dinopociąg Mała kocha ryby

14

  Łączny czas trwania Poranka:

56

Czerwcowe Poranki o 10.30 odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

?Poranki? i ofert dla Przedszkoli

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz