Czerwcowe nowości na Blu-ray i DVD!

GLASS

Thriller twórcy Niezniszczalnego i Split!

Światowy Box Office 241 MLN $
239,500 widzów w Polsce!

David Dunn (Bruce Willis) tropi Bestię, superwcielenie Kevina Wendella Crumba (James McAvoy). Tymczasem Elijah Price, znany jako pan Glass (Samuel L. Jackson) okazuje się być mrocznym manipulatorem, wykorzystującym istotne dla obu mężczyzn tajemnice.

PREMIERA DVD 5.06!

WŁADCA PARYŻA

W rolach głównych m.in.: Vincent Cassel i Olga Kurylenko
Vidocq, złodziej i awanturnik, wiodący burzliwe życie, po spektakularnej ucieczce z więzienia o zaostrzonym rygorze, ukrywa się pod przykrywką handlarza tkanin…

Tajemnice na najwyższych szczeblach władzy, brutalne morderstwa i mrok, który oblepia jak smoła, a to wszystko w szczytowym okresie panowania Napoleona.

PREMIERA DVD 5.06!

ARKTYKA

W roli głównej zdobywca Złotej Palmy, Mads Mikkelsen!

10 minutowa owacja na stojąco, podczas premierowego pokazu na Festiwalu Filmowym w Cannes!

W środku arktycznej tundry dochodzi do katastrofy. Rozbija się samolot z jedynym pasażerem. Samotny podróżnik rusza przed siebie, ale jałowy krajobraz oferuje niewielką nadzieję na ratunek. W minimalistycznej i lodowatej scenerii Arktyki obserwujemy całkowitą obojętność dzikiej natury dla ludzkiej egzystencji i wolę niezłomnego ludzkiego ducha, by przetrwać mimo wszystko.

PREMIERA DVD 5.06!

ZLOT ABSOLWENTÓW 1.0

Nowy film Tila Schweigera.

Wielki sukces kasowy w Niemczech!

W 25 lat po maturze, trzech przyjaciół, zostaje zaproszonych na zlot absolwentów. Żaden z nich nie radzi sobie z wiekiem: NILS nie przyjmuje do wiadomości, że jego ciało się starzeje, THOMAS nie potrafi nawiązać prawdziwej więzi z LINDĄ z powodu jej nastoletniej córki LILI, ANDREASA zaś właśnie rzuciła ukochana z czasów młodości…

PREMIERA DVD 5.06!

CASTLE ROCK, SEZON 1

Psychologiczny serial grozy w gwiazdorskiej obsadzie, wyprodukowany przez J.J. Abramsa i Stephena Kinga.

To monumentalna saga o walce mroku ze światłem, rozgrywająca się w fikcyjnym miasteczku Castle Rock w stanie Maine. W wyjątkowy sposób scala ona tematy i miejsca z najbardziej znanych, lubianych i przerażających opowieści tego pisarza.

PREMIERA DVD 19.06!

PRZYJACIELE - KOMPLETNA KOLEKCJA. SEZONY 1-10 (45 DVD)

Salwy śmiechu, miłosne uniesienia i hektolitry kawy – teraz to wszystko
może być twoje!
Kompletna kolekcja 10 sezonów zawiera 45 płyt DVD - wszystkie 236 odcinków i ponad 19 godzin ekscytujących dodatków. Wydanie w nowym, odświeżonym opakowaniu!

PREMIERA DVD 19.06

Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz