Czas zacząć ?Wakacje Mikołajka?! Polski zwiastun kontynuacji komediowego hitu.

Już w sierpniu na polskie ekrany wejdzie komedia ?Wakacje Mikołajka? ? długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie, w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! W oczekiwaniu na premierę filmu prezentujemy jego oficjalny zwiastun.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=XVhz5KfizYs[/youtube]

Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempé, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara ? Valérie Lemercier i laureata tej nagrody, znanego z komediowego przeboju ?Jeszcze dalej niż Północ? ? Kada Merada.

Z ostatnim szkolnym dzwonkiem Mikołajek pakuje walizki i w towarzystwie rodziców i babci wyrusza na upragnione wakacje nad morze. Na malowniczych plażach pensjonatu Rybitwa chłopiec szybko pozna nowych, oddanych przyjaciół. Wśród nich znajdują się: Błażej, który nie jest na wakacjach, bo jest? miejscowy, Fortunat ? łakomczuch potrafiący zjeść dosłownie wszystko, Dżodżo, którego akcent rozbawia do łez, płaczliwy Kryspin, a także niespecjalnie lubiany przez kolegów przemądrzalec Kosma. Dla ich wesołej paczki każdy dzień to doskonała okazja do nowych przygód. Sprawy i zabawy skomplikują się jednak, gdy do grona małych rozrabiaków dołączy pierwsza dziewczynka ? małomówna Izabela. Mikołajek, jak zwykle wierny swojej szkolnej miłości ? Ludeczce, zrobi wszystko, by pozbyć się niechcianej towarzyszki. Wraz z przyjaciółmi zaczyna knuć kolejne, coraz śmieszniejsze i wymyślniejsze plany, mające zmusić Izabelę do opuszczenia kurortu. Zanim sprawa znajdzie swój finał, pośród plaż, hotelów i lasów nasi bohaterowie przeżyją wakacje, których już nigdy nie zapomną.

WAKACJE MIKOŁAJKA ? sierpień 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz