Cykl „Janusz Wróblewski przedstawia” – kolejne spotkanie 29 listopada

Kino Praha zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka?, autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 29. listopada o godzinie 19.00 na pokaz filmu ?Płynące wieżowce? i spotkanie z reżyserem Tomaszem Wasilewskim.

Kino Praha zaprasza na cykl - ?Janusz Wróblewski przedstawia? - spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika ?Polityka? i autora książki ?Reżyserzy? ? Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.

29. listopada, o godz.19.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?. Zapraszamy na pokaz filmu ?Płynące wieżowce?, poruszającej historii o poszukiwaniu własnej tożsamości. Przed pokazem odbędzie się spotkanie z reżyserem filmu Tomaszem Wasilewskim.

?Płynące wieżowce ? -Główny bohater Kuba to młody chłopak, który mieszka razem z matką i swoją dziewczyną, Sylwią. Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na AWF-ie. Trenuje pływanie, jest jednym z najlepiej zapowiadających się zawodników i głównych faworytów do udziału w zbliżających się zawodach. Poza tym prowadzi normalne życie, jak jego rówieśnicy. Na jednej z imprez poznaje Michała. Między chłopakami rodzi się silna emocjonalna więź. Kuba nieoczekiwanie odkrywa fascynację mężczyzną. Przerażony uczuciami, które się w nim budzą, nie potrafi odnaleźć się w nowej dla siebie sytuacji. Jego, wydawałoby się, stały i silny związek z Sylwią wyraźnie komplikuje się?

Zapraszamy na spotkanie z cyklu ?Janusz Wróblewski przedstawia?!

Cykl ?Janusz Wróblewski przedstawia? 29 listopada, godz.19.00 Spotkanie + pokaz filmu ?Płynące wieżowce? Ceny biletów: według cennika

INFORMACJA: Kasa Kina Praha ul. Jagiellońska 26 03-719 Warszawa tel. 22 343 03 10

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz