Ćwierćpolska Maggie Q

Jest znawczynią wschodnich sztuk walki i niejednokrotnie używała swoich szybkich pięści na wielkim ekranie. W jednym z wywiadów powiedziała, że jest po części Wietnamką, Irlandką i Polką. Jej dziadek pochodzi z Polski. W serialu ?Nikita? miała kwestie również w naszym języku. Już dziś ramię w ramię z Shaileene Woodley i Theo Jamesem będzie walczyła z zepsutą do szpiku kości Kate Winslet w ?Zbuntowanej?. Oto ona: Maggie Q.

Maggie Q w ?Serii Niezgodna? wciela się w Tori. W części pierwszej była ona mentorką głównej bohaterki, Tris. Aktorka jest zadowolona z rozwoju granej przez siebie bohaterki: ?W Zbuntowanej moja postać nie będzie już tak tajemnicza. Tris i Cztery spotykają ją w siedzibie Serdeczności. Tori dołączy do nich w planowanej rebelii?. Aktorka przyznaje, że kiedy niemal dwie dekady temu na starcie jej kariery padło pytanie, w jakich filmach chciałaby grać, nie widziała dla siebie lepszego miejsca, niż filmy akcji. ?Zbuntowana? wpasowuje się w jej gusta. ?Seria jest świetna, jest w niej dużo akcji, a to lubię najbardziej?, stwierdziła w wywiadzie dla ?The View?.

Druga część trylogii ?Niezgodna? rozgrywa się w ruinach futurystycznego Chicago. Po zamachu, którego Erudyci i Nieustraszeni dokonali na Altruistach, wszędzie panuje chaos. Erudyci siłą próbują przywrócić spokój, narzucając pozostałym swoją wolę. Tris, Cztery i Tori będą staną na czele tych, którym nowy porządek nie przypadł do gustu?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz