„Coś za mną chodzi” – jeden z najlepszych horrorów XXI wieku!

 

Zawładnie waszymi zmysłami! Zawładnie nocnymi koszmarami!

?Coś za mną chodzi? ? jeden z 25 najlepszych i najoryginalniejszych horrorów amerykańskich XXI wieku wg renomowanego serwisu Indiewire ? w ofercie dystrybucyjnej Kino Świat.

13 marca ? pod tytułem ?Coś za mną chodzi? ? na ekrany polskich kin trafi horror ?It Follows?. Przełomowy dla swojego gatunku, jak niegdyś ?Krzyk? Wesa Cravena, nowatorski film grozy, jeszcze przed wejściem na ekrany kin ? po kilku pokazach festiwalowych ? obwołano jednym z najlepszych i najoryginalniejszych horrorów amerykańskich XXI wieku. ?Coś za mną chodzi? w reżyserii Davida Roberta Mitchella to z jednej strony ukłon w stronę młodzieżowych slasherów z lat 90., a z drugiej dowód na to, że w gatunku tym wciąż jeszcze nie powiedziano ostatniego słowa!

19-letnia Jay (Maika Monroe) prześladowana jest przez tajemniczą siłę. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, gdyż zło może przybrać postać dowolnej osoby ? nieznajomego, albo kogoś z najbliższego otoczenia Jay. Dziewczyna, wspierana przez grupkę przyjaciół, desperacko walczy, by przetrwać i znaleźć sposób na powstrzymanie złowrogiej mocy.

Przerażający! Trzyma w napięciu od początku do końca The Hollywood Reporter Totalnie nieprzewidywalny Variety Zawładnie waszymi zmysłami. Pomysłowy, subtelny, a jednocześnie przerażający The Telegraph Tak zmyślnie zrobiony, że niewątpliwie zainteresuje nie tylko fanów gatunku Screen Daily Horror, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście! Indiewire Jeden z 25 najlepszych horrorów XXI wieku Indiewire Przełomowy w swoim gatunku. Niekwestionowany hit roku! Total Film Prawdziwa przyjemność oglądania Film4 Autentycznie przerażający. Zawładnie nocnymi koszmarami nawet najbardziej wyrobionego fana horrorów Empire

"Coś za mną chodzi" w kinach od 13 marca 2015

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz