Coriolanus – pokaz specjalny National Theatre Live tylko w Kinie Atlantic

Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Kino Atlantic zapraszają na pokaz spektaklu w ramach cyklu National Theatre Live CORIOLANUS

27 marca o 20:30 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki ?Coriolanus?, udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii.

"Coriolanus" to piąty pokaz w serii "Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!", wydarzeniu objętym honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dr hab. Marcina Pałysa, prof. UW. Adaptacja klasycznej sztuki Williama Shakespeare?a została zarejestrowana 30 stycznia 2014 roku w ramach National Theatre Live. Tom Hiddleston (?Thor?, ?The Avengers?, ?Only Lovers Left Alive?, ?Midnight in Paris?) wciela się w rolę tytułowego bohatera, który jako zasłużony generał rzymski zostaje wezwany na pomoc miastu i wyrusza na wojnę z Wolskami. Po powrocie z walki, Koriolan musi zmierzyć się z innym przeciwnikiem ? wrogo nastawionym ludem Rzymu, podjudzanym przez jego politycznych przeciwników. Reżyserem spektaklu jest Josie Rourke, dyrektor artystyczna renomowanego Donmar Warehouse w Londynie.

Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Management. W ramach całego przedsięwzięcia planowane są również wyświetlenia innych sztuk National Theatre Live.

Cennik biletów: 35zł ? bilet normalny 30zł ? bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana) 25zł ? bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Partnerzy: Uniwersytet Warszawski Radio Kampus E ? teatr Entropia Słowa Teraz Teatr ? www.terazteatr.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz