Colin Firth oczarowany Emmą Stone w polskim zwiastunie ?Magii w blasku księżyca?

Premiera polskiego zwiastuna ?Magii w blasku księżyca? ? nowej romantycznej komedii Woody?ego Allena

22 sierpnia na ekrany polskich kin wejdzie ?Magia w blasku księżyca? ? nowy film Woody?ego Allena. Tym razem mistrz komedii powraca do klimatów z przeboju ?O północy w Paryżu? i zabiera widzów w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, do pełnej uroku Francji z początku ubiegłego stulecia. W doborowej obsadzie ?Magii w blasku księżyca?, tradycyjnie dla reżysera, pojawią się doskonali aktorzy, na czele z nominowaną do Złotego Globu Emmą Stone i Colinem Firthem ? zdobywcą Oscara za rolę w niezapomnianym hicie ?Jak zostać królem?.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=UPqF-j8aAN0[/youtube]

Zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej nagrody, mistrz kina i geniusz komedii ? Woody Allen, przedstawia następcę wielokrotnie nagradzanych obrazów ?Blue Jasmine? i ?O północy w Paryżu?. Akcja ?Magii w blasku księżyca? rozgrywa się w latach 20. na malowniczym południu Francji, a tłem wydarzeń są tamtejsze, pełne przepychu posiadłości i modne kluby jazzowe.

Chińczyk Wei Ling Soo jest najznamienitszym iluzjonistą swoich czasów, ale mało kto wie, że za jego sceniczną maską kryje się arogancki Anglik ? Stanley Crawford (Firth), żywiący wyjątkową awersję do wszelkiej maści spirytystów. Za namową przyjaciela Stanley wyrusza z misją do położonej na Lazurowym Wybrzeżu posiadłości rodziny Catledge.  Na miejscu, udając zamożnego biznesmena, ma zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium ? Sophie Baker (Emma Stone), rzekomo potrafiącej czytać w myślach i rozmawiać z duchami. Zadanie Stanleya skomplikuje się, gdy on sam wpadnie w sidła zniewalającego uroku Sophie, a próbka niezwykłych zdolności medium na dobre zachwieje wszystkim, w co dotychczas wierzył.

O popis najwyższej klasy aktorstwa w ?Magii w blasku księżyca?, jak zwykle u Allena, zadba plejada znakomitości. A tę współtworzą m.in. zdobywcy Oscarów: Colin Firth (?Jak zostać królem?) i Marcia Gay Harden (?Pollock?), dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Jacki Weaver (?Poradnik pozytywnego myślenia?, ?Królestwo zwierząt?), brytyjski aktor, pisarz i reżyser Simon McBurney (?Szpieg?) oraz nominowane do Złotego Globu Eileen Atkins (?Godziny?) i Emma Stone, jedna z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazd młodego pokolenia (?Służące?, ?Łatwa dziewczyna?, ?Niesamowity Spider-Man?).

?Ten scenariusz przeleżał w mojej szufladzie całe wieki. Wiedziałem, że to świetna historia, ale miałem spory problem w umiejscawianiem jej akcji we współczesności. Gdy wpadłem na pomysł, że mogłaby się ona rozgrywać we Francji, około 1920 roku, wszystko z miejsca nabrało sensu? ? mówi Allen.

MAGIA W BLASKU KSIĘŻYCA w kinach od  22 sierpnia 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz