Colin Firth łysym, wąsatym Chińczykiem! Tak działa Allenowska ?Magia w blasku księżyca?

?Magia w blasku księżyca? podziałała na Colina Firtha. Brytyjski aktor zamieniony w chińskiego sztukmistrza!

Romansował z Bridget Jones, bywał szpiegiem i monarchą, a dziś pokaże, jak zostać królem? magii. W najnowszym dziele Woody?ego Allena ? ?Magia w blasku księżyca?, Colin Firth rzuci wyzwanie specowi od transformacji Johnny?emu Deppowi, przechodząc największą metamorfozę w karierze. W wyczekiwanej komedii, która do kin trafi 22 sierpnia, zdobywca Oscara wcieli się w Wei Ling Soo ? chińskiego iluzjonistę!

Wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie brytyjskiego aktora w innym wcieleniu, niż dystyngowany dżentelmen, uspokajamy. Wygolona czaszka, sumiasty wąs i szata z orientu, to tylko przebranie. Pod nim zaś skrywa się właściwy bohater ?Magii w blasku księżyca? ? Stanley Crawford ? słynny demaskator iluzjonistów-naciągaczy. ?Stanley jest osobą inteligentną i racjonalną, o naukowym podejściu do rzeczywistości. Do szału doprowadza go widok naiwniaków, wykorzystywanych przez sprytnych oszustów? ? tłumaczy Woody Allen.

?Stanley jest wyniosły, cyniczny, arogancki, skłonny do osądzania innych i ma bardzo wysokie mniemanie o własnym intelekcie. Chyba jeszcze nigdy nie zagrałem w filmie postaci, która byłaby tak doskonale antypatyczna? ? śmieje się Colin Firth. ? ?Myślę, że widzowie będą oglądać film z nadzieją, że wreszcie powinie mu się noga, że wreszcie ktoś utrze mu nosa.?

Szansa taka pojawi się szybko; w malowniczej scenerii Lazurowego Wybrzeża, pośród luksusowych rezydencji, modnych kurortów i popularnych klubów jazzowych. To tu Crawford pozna Sophie Baker (Emma Stone), kobietę-medium, która rzekomo potrafi czytać w myślach oraz rozmawiać z duchami. Zanim bohater zorientuje się, sam padnie ofiarą zniewalającego uroku pięknej Sophie. Brzmi interesująco, a to dopiero początek ?najbardziej urzekającej komedii romantycznej tego lata!? (Rolling Stone)

MAGIA W BLASKU KSIĘŻYCA w kinach od  22 sierpnia 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz