„Co przyniesie jutro” z rewelacyjną Annette Bening od 18 kwietnia na platformach VOD!

Czterokrotnie nominowana do Oscara Annette Bening w szczerym, intymnym, poruszającym i pełnym emocji portrecie kobiety, która układa swoje życie na nowo. „Co przyniesie jutro” od 18 kwietnia na platformach VOD!

Annette Bening i Bill Nighy 1 (1)_Easy-Resize.com.jpg

To „intymna, kojąca, pełna emocji i humoru historia! (...)” – pisze Pete Hammond w Deadline Hollywood. „Świetnie opowiedziany, wciągający, wnikliwy – potrzeba nam więcej takich filmów!” – dodaje Rex Reed w Observer, a wtórują mu Cary Darling z Houston Chronicle: „Jest jak powiew świeżego powietrza" i Molra MacDonald z Seattle Times: „Subtelnie podnosi na duchu". Annette Bening w roli Grace, kobiety próbującej ułożyć swoje życie na nowo, to niezwykły popis umiejętności aktorki, który krytycy określili jednym z jej najlepszych występów.

W tej szczerej, pozbawionej lukru opowieści o życiu po rozstaniu, Annette Bening buduje poruszający portret kobiety, która podejmuje niełatwą walkę o siebie i swoje nowe życie. Od początku jasne jest, że to nie jest kolejna opowieść o tym, że życie zaczyna się po rozstaniu, a przed nami tylko najlepsze chwile. I że wystarczy zapisać się na kurs tańca, żeby wszystko wróciło do normy. „Co przyniesie jutro” to kino wielkich emocji, intensywna, a jednocześnie niezwykle intymna opowieść, w której znajdziemy bezsilność i zagubienie, które tak często towarzyszą miłosnym kryzysom, ale także chwile śmiechu, wzruszenia i radości, które tak nieoczekiwanie odkrywamy w momentach życiowych przełomów. 

Annette Bening 2 (1)_Easy-Resize.com (1).jpg

W roli głównej czterokrotnie nominowana do Oscara i dwukrotnie nagrodzona Złotym Globem Annette Bening („American Beauty”, „Wszystko w porządku”). U boku aktorki zobaczymy Billa Nighy’ego („To właśnie miłość”, „Czas na miłość”) oraz gwiazdę serialu „The Crown”,  Josha O’Connora.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz