?Co nas kręci? premierowe pokazy wyjątkowego dokumentu w piątek 30 maja tylko w kinach sieci Multikino!

Czasem gubisz się na nieznanej drodze, czasem droga odnajduje Ciebie. Co nas kręci (Why we ride) to wyjątkowy dokument o pasji do motocykli. Każdy fan dwóch kółek po prostu musi ten film zobaczyć. Premierowe pokazy już w piątek 30 maja o godzinie 18:00 tylko w Multikinie.

"Co nas kręci" (Why we ride) na wielkim ekranie tylko 30 maja o 18:00 w kinach sieci Multikino!

Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu ?Co nas kręci?, którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo, że część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers, pierwszy Amerykanin na podium Moto GP, Jason DiSalvo - zwycięzca Daytony czy Keith Code - twórca California Superbike School to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może dosiadać każdy i czerpać z tego bez względu na wiek, płeć i liczbę kończyn niezwykłą przyjemność. ?Co nas kręci? to także opowieść o początkach motocyklizmu z migawkami trójkołowych pojazdów, służących jako maszyny serwisowe na drewnianych torach dla kolarzy. O pierwszych cafe racerach, a także wyprzedzającego dzisiejsze pokolenia hipsterów o lata świetlne w byciu ?cool? Eda Kretza, zwycięzcy pierwszej edycji Daytona 200 w 1937 r. Nie ich pożółkłe zdjęcia jednak, lecz widok kilkulatków na pierwszych crossowych maszynach z nieodłączną opowieścią ?gdzie ukryłem mój pierwszy motocykl, by nie znalazła go mama? odpowiada jednoznacznie na pytanie ? co nas kręci.

Prasa o filmie: Jeśli mówimy już o najlepszych motocyklowych filmach? Why We Ride jest w ścisłej czołówce. - Paul Garson, Rider Magazine To 89cio minutowa pieśń miłosna na cześć motocykli w każdej ich formie. Idźcie zobaczyć ten film z grupą znajomych i nie zapomnijcie zabrać też tych, którzy nie jeżdżą! - Evans Brasfield, Motorcycle.com Why We Ride będzie z pewnością miodem na serce wszystkich entuzjastów motocykli i z pewnością skusi nie jedną osobę do przyłączenia się do stada. - Gary Goldstein, Los Angeles Times Why We Ride jest interesującym spojrzeniem na to jak motocykle nie tylko stały się środkiem transportu, ale także formą rekreacji, sportem i sposobem na zaciśnięcie więzi z innymi, także z rodziną. - Francine Brokaw, Family Choice Awards Film ?Co nas kręci? (Why we ride) zobaczymy w 17 kinach Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz w kinie Silver Screen w Łodzi. Tytuł: Co nas kręci Tytuł oryginalny: Why we ride Rok produkcji: 2013 Czas trwania: 89 min. Reżyseria: Bryan H. Carroll Scenariusz: Bryan H. Carroll, Chris Hampel, James Walker Produkcja: Bryan H. Carroll, James Walker Montaż: David Blackburn, Ryan Wise Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na www.multikino.pl Ceny biletów: Normalny 19 zł, Ulgowy 17 zł, z kodem Facebook 17 zł. Organizator: Multikino S.A., Mayfly Sp. z o.o. oraz tdm.pl Patroni: 360 stopni, Motofaza, moto.pl, scigacz.pl, canal+, motogen.pl, logo, świat motocykli, iplex.pl, antyradio, natemat, intermotors, triumph, Ducati, tdm.pl Źródło: Informacja nadesłana
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz