Cinema City uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierę i pokazy przedpremierowe „Spectre”. Agent 007 powraca!

Jamesa Bonda znają wszyscy! Jest tak kultową postacią jak Tony Montana, Superman, Sherlock Holmes, czy Batman. W najnowszym i najbardziej efektownym filmie pt. Spectre agent Jej Królewskiej Mości będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Cinema City już teraz uruchomiło przedsprzedaż biletów, a także specjalne pokazy przedpremierowe dla wszystkich fanów serii filmowego Bonda!

007 Jest ikoną brytyjskiej kultury i prawie dziedzictwem narodowym tego kraju. Grali go najlepsi z najlepszych i najprzystojniejsi z najprzystojniejszych. Wiemy już, że Daniel Craig fantastycznie sprawdził się w roli agenta 007 i został ciepło przyjęty zarówno przez damską, jak i męską część publiczności. W kinach Cinema City już wkrótce pojawi się w najnowszej odsłonie swoich przygód i będzie to jego nie tylko ostatnia rola w tej serii, ale na pewno najbardziej efektowna. Za najnowszy rozdział opowieści Jamesa Bonda odpowiada Sam Mendes ? twórca takich hitów jak Skyfall, czy Jarhead. Człowiek znający się na wielu aspektach kina zarówno dramatycznego, jak i tego zawierającego dreszcz emocji i akcję. Do współpracy zaprosił gwiazdy największego formatu. U boku agenta 007 zobaczymy m.in. Monicę Bellucci (Cuda), Bena Whishawa (Pachnidło), Lea Seydoux (Grand Budapest Hotel) i Christopha Waltza (Django). Dzięki niesamowitym efektom film Spectre stanie się najlepszą częścią z całej serii. Produkcję będzie można także zobaczyć na specjalnych pokazach przedpremierowych już 5 listopada. Niesamowite filmowe wydarzenie i kolejny rozdział klasycznej choć wykonanej w nowoczesnym stylu historii o James Bondzie: Spectre nadchodzi! Dzięki przedsprzedaży biletów fani przygód Agenta 007 będą mogli zająć najlepsze miejsca!

Chodzi im o mnie? Mówi do siebie James Bond w jednej ze scen filmu Spectre. Agent Jej Królewskiej Mości walczył już z wieloma wrogami i ruszał w poszukiwaniu najgroźniejszych morderców. Teraz jednak będzie musiał stawić czoło całej organizacji, która wie o nim więcej niż on sam. Nikt nie będzie bezpieczny kiedy rozpocznie się zabójcza gra pomiędzy agentem 007 i Spectre.

Pokazy przedpremierowe filmu Spectre odbędą się 5 listopada we wszystkich kinach sieci kin Cinema City. Film Spectre premierowo od 6 listopada we wszystkich kinach Cinema City w wersji 2D. Produkcja także we wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice) także w wersji 2D również od 6 listopada.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz