Cinema City uruchomiło przedsprzedaż biletów na maratony Avengers z przedpremierowym pokazem drugiej części ? Czas Ultrona!

Avengers: Czas Ultrona to najnowsza produkcja studia Marvel, które dało widzom Iron Mana i Kapitana Amerykę. Cinema City rusza z przedsprzedażą biletów na wyjątkowe maratony tej niezwykłej ekranizacji, która odkryje kolejny rozdział historii w fantastycznym uniwersum superbohaterów już 6 maja we wszystkich kinach IMAX oraz 8 maja w wybranych kinach Cinema City. Będzie więcej, lepiej i efektowniej! Tego nie wolno przegapić.

Pierwsza część Avengers pobiła wszelkie rekordy komiksowego ?box-office?. Długo oczekiwana kontynuacja Czas Ultrona to moment przełomowy w rysowanym od wielu lat uniwersum, które komiksowe wydawnictwo z pieczołowitością tworzy na ekranach kin. Specjalnie dla fanów kolorowego świata Stana Lee, sieć kin Cinema City już teraz uruchamia przedsprzedaż biletów na najtrudniejszą walkę Avengersów w historii powieści graficznych! Bilety można kupić także na specjalne nocne maratony Marvela. 6 maja odbędą się przedpremierowe pokazy w kinach IMAX, a wybrane kina Cinema City będą wyświetlać Czas Ultrona na regularnych maratonach premierowych już 8 maja.

W drugiej części przygód Mścicieli zobaczymy nowych bohaterów i najpotężniejsze zło z jakim do tej pory przyszło się im zmierzyć. Tony Stark konstruując swój program bezpieczeństwa nie wiedział, że samoucząca maszyna wkrótce odwróci się od swojego twórcy. Ciągle ewoluujący Ultron dorasta do potęgi, której nie jest się w stanie przeciwstawić ani nordycki bóg, ani nawet przepotężny Hulk! W nowej produkcji Jossa Whedona obok znanych twarzy, pojawią się m.in. Quicksilver (Aaron Jonson), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) i Vision (Paul Bettany). Wzmocnią tym samym drużynę bohaterów, aby stawić czoło wynalazkowi, który być może będzie przyczyną kompletnej zagłady ludzkości. Wspaniałe efekty specjalne, doborowa obsada, niesamowite pojedynki i bitwa przekraczająca świadomość zwykłego człowieka. Cinema City zaprasza na komiksowe starcie tytanów. Rezerwujcie miejsce w kinie, zapnijcie pasy i przenieście się na front pojedynku bogów komiksowego świata już 6 maja w kinach IMAX lub 8 maja w wybranych kinach Cinema City!

Przedpremierowy maraton Avengers: Czas Ultrona odbędzie się we wszystkich kinach IMAX o godz. 21:30. Wyświetlone zostaną obie części Avengersów.

Maraton odbędzie się także w wybranych kinach Cinema City 8 maja o godz. 22:00. Oprócz obu części Avengersów, w programie znajduje się także Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz! Zapraszamy do Cinema City Warszawa Arkadia, Warszawa Mokotów, Warszawa Promenada, Lublin, Wałbrzych, Wrocław Korona, Kraków Kazimierz, Kraków Bonarka, Bielsko-Biała, Katowice Punkt 44, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Częstochowa Wolność, Zielona Góra, Poznań Plaza, Toruń Plaza, Bydgoszcz, Gdańsk Krewetka, Łódź Manufaktura.

Oficjalna premiera filmu Avengers: Czas Ultrona odbędzie się 7 maja we wszystkich kinach Cinema City, kinach IMAX, a także salach Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia i Cinema City Bonarka.

Bilety już w sprzedaży na: www.cinema-city.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz