Ciepła, pozbawiona fałszu i tanich wzruszeń opowieść o relacjach rodzinnych ? przedpremierowy pokaz filmu ?Moje córki krowy? 5 stycznia 2015 w ramach Kocham Kino w Multikinie

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu ?Moje córki krowy? już 5 stycznia o godz. 19.00. ?Moje córki krowy? są polskim odpowiednikiem ?Czułych słówek? czy ?Spadkobierców?. Tak inteligentnej, przewrotnej i wzruszającej polskiej komedii jeszcze nie było.  Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Marta (Kulesza) odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę (w tej roli debiutująca Maria Dębska). W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry, Kasia (Muskała) jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi (Marcin Dorociński) to życiowy nieudacznik, który bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki (Niemirska) zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym, ale despotycznym ojcem (Dziędziel). Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

Wspaniały film. Wielkie kino to mało powiedziane? Onet.

?Jeden z lepszych filmów z 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Należą się duże brawa? Naekranie.pl

?Wspaniałe aktorstwo i świetnie opowiedziana historia? Stopklatka

?Zabawny, ciepły i dobrze zagrany? Radiogdansk.pl

Kolejna odsłona cyklu ?Kocham Kino w Multikinie? odbędzie się 5 stycznia o godz. 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań ? Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa ? Ursynów, Warszawa ? Złote Tarasy i Wrocław Pasaż.

Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Bilety na styczniowe ?Kocham Kino w Multikinie? można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz