Ciemna strona pragnień. „Pentameron” z Salmą Hayek i Vincentem Casselem w kinach!

Salma Hayek i Vincent Cassel w zrealizowanej z wizjonerskim rozmachem, osadzonej w świecie magii i tajemnic, mrocznej opowieści o naszych najskrytszych pragnieniach.

Niecodzienne, szalone i pełne finezji zachwycające filmowe widowisko, za które odpowiadają laureat Oscara, twórca muzyki do "Grand Budapest Hotel" i "Jak zostać królem" ? Alexandre Desplat, autor zdjęć do filmów Tima Burtona i Davida Cronenberga ? Peter Suschitzky, scenograf w filmach Martina Scorsese ? Dimitri Capuani i przede wszystkim Matteo Garrone, któremu sławę przyniosła obsypana nagrodami i szeroko komentowana "Gomorra". "Pentameron" w kinach od 30 października!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=Ma0RSyqr6tA[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=KGARsQaC6NY[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=hgHAzHt6rRw[/youtube]

Wszystko zaczyna się od wyprawy po serce morskiego potwora. Zaborcza i wyniosła królowa (Salma Hayek) gotowa jest poświęcić niejedno życie, żeby osiągnąć swój cel ? urodzić upragnionego syna. Popadający w szaleństwo nieobliczalny król (Toby Jones) oddaje rękę swojej pięknej i niewinnej córki zdeformowanemu olbrzymowi. Dwie tajemnicze siostry zabiegają o względy lubieżnego władcy (Vincent Cassel). Stawką są wieczna młodość i nieustające piękno, ale wygrać może tylko jedna z nich. W każdym człowieku kryje się potwór. A miłość, piękno i marzenia mają swoją wysoką cenę.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz