Ciara nagrała cover piosenki The Rolling Stones na potrzeby filmu ?Łowca czarownic?

Gwiazda R&B nagrała cover kultowego utworu Rolling Stones z 1966 roku zatytułowanego ?Paint It Black?. Ten numer pasuje do mistycznego i pełnego napięcia klimatu filmu - komentuje wokalistka. Ciara, po kilkuletniej przerwie powróciła na rynek muzyczny, wydając album ?Jackie?. To właśnie z niego pochodzą takie utwory jak ?I Bet? oraz ?Dance Like We?re Making Love?. Singiel ?Paint It Black? trafił 9 października do sprzedaży cyfrowej, zaś cały soundtrack będzie można nabyć już 23 października, wtedy też ?Łowca czarownic? trafi na ekrany kin na całym świecie ? również w Polsce.

Vin Diesel na swoim oficjalnym profilu na Facebooku opublikował ekskluzywny klip z piosenką Ciary zapowiadający jego najnowszy film. Jednocześnie ostrzega: to wykonanie uzależnia!

"Łowca czarownic" w kinach 23 paździrnika 2015

Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich - Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=JjVEcvYq2Wo[/youtube]

Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów w świat ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial ? potężny, zbuntowany łowca czarownic śniący o panowaniu zła.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz