„Chwytający za gardło thriller!” – młodzi aktorzy o filmie „Obietnica”

Wideo-wywiad z Mateuszem Więcławkiem i Nikodemem Rozbickim ? młodymi aktorami filmu ?Obietnica?

 

Chwytający za gardło młodzieżowy thriller, historia toksycznej relacji i zbrodni wynikającej z miłości ? tak o ?Obietnicy? mówią młodzi aktorzy filmu Anny Kazejak. Dla Mateusza Więcławka występ w nowym obrazie autorki ?Skrzydlatych świń? i producentów obsypanej nagrodami ?Idy? jest kinowym debiutem. Partnerujący mu Nikodem Rozbicki zasłynął dzięki hitowemu ?Bejbi blues?.

 

Pierwszy z młodych aktorów, Mateusz Więcławek, ma 20 lat. Pochodzi z małej miejscowości Kamieńsk w województwie łódzkim, a obecnie mieszka w Krakowie. Zadebiutował w serialu ?Głęboka woda?, zaś występ w ?Obietnicy? stanowi kolejny krok w realizacji jego marzeń o aktorstwie. Prywatnie interesuje się filmem, muzyką i fantasy. Lubi śpiewać, choć ? jak sam mówi ? lepiej słyszy niż śpiewa. W filmie Anny Kazejak popisał się brawurowym wykonaniem przeboju Brygady Kryzys ? ?To co czujesz, to co wiesz?. Twórców ?Obietnicy? przekonał do siebie wielkim talentem, intuicją, urokiem i otaczającą go aurą tajemnicy.

Nikodem Rozbicki urodził się w 1992 roku w Warszawie. Studiuje politykę społeczną na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, ale nie zaniedbuje swoich zainteresowań artystycznych. Na dużym ekranie zadebiutował rolą Kuby w filmie Kasi Rosłaniec ?Bejbi blues?. Poza ?Obietnicą?, gdzie wcielił się w Grzegorza, wystąpił w ?Czerwonym pająku? Marcina Koszałki oraz gościnie w serialu ?Ojciec Mateusz?. Miłość do muzyki zaszczepił w nim ojciec. Nikodem jest liderem grupy rockowej ?Whoceres??, gra na basie i komponuje. Przy filmach ?Bejbi blues? oraz ?Accidental Rockstar? (reż. Leiv Igor Devold) występował w roli konsultanta muzycznego. Jednak to aktorstwo jest jego największą pasją.

 ?Obietnica? w kinach od 14 marca 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

One thought on “„Chwytający za gardło thriller!” – młodzi aktorzy o filmie „Obietnica”

Dodaj komentarz