Chris Evans: Bez żadnych upiększeń

Jest przystojny, sporo gra, wystąpił w największych hollywoodzkich hitach ostatnich lat (m.in. ?Avengers?) . Dał swoją twarz kultowemu bohaterowi, Kapitanowi Ameryce, ale tak naprawdę niewiele wiemy o Chrisie Evansie.

W marcu ponownie zobaczymy go w roli Steve?a Rogersa vel. Kapitan Ameryka. Nie było mowy o zastąpienia aktora kimś innym. Odpowiedzialni za reżyserię bracia Russo skupili się na zebraniu wybitnej obsady, której Chris Evans jest kluczowym elementem.

?Jako najwybitniejszy żołnierz świata Kapitan przenosi się z wojska do organizacji T.A.R.C.Z.A., co wywołuje w nim wewnętrzny konflikt, ponieważ jest to organizacja szpiegowska kierująca się niejasnymi celami? ? opowiada Anthony Russo.

Z kolei Chris Evans zwraca uwagę na realistyczny i śmiały scenariusz filmu, który doskonale współgra z charakterem tytułowej postaci. Jak wyjaśnia aktor: ?Kapitan Ameryka nie lata, ani nie miota błyskawic. Jego bronią są ciosy rąk i nóg, co umożliwia bardzo mocne osadzenie filmu w rzeczywistości. Kiedy czytałem scenariusz miałem wrażenie, że zaglądam głównemu bohaterowi w życie prywatne, bez żadnych upiększeń. Jest to niespotykane w filmach o superbohaterach, które są zazwyczaj dość cukierkowe?.

?Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz? pojawi się w kinach już 26 marca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz