„Chemia” najpopularniejszym polskim filmem weekendu!

?Chemia? jest najpopularniejszym polskim filmem ostatniego weekendu. W ciągu trzech dni film obejrzało niemal 60 tysięcy widzów.

Wielu z nich jest mocno poruszonych, czym dzielą się na forach. ?Wczujcie się w ten film. Po prostu. (?) Wyszłam z kina wstrząśnięta. Powalona na kolana. Posmakujcie. Polecam? ? pisze internautka Asia. ?Dla mnie ten film jest taką próbą - trzymania się przy życiu, przekuwania nawet najtrudniejszych doświadczeń w coś pozytywnego. Bardzo poruszyły mnie słowa: (?) Ten film może się podobać lub nie, ale nie jest łatwo go zapomnieć, nawet, gdyby ktoś chciał? ? dodaje Marzena Em. ?To pozycja obowiązkowa? ? puentuje Sylwia W.

?Chemia?, poruszająca opowieść o miłości dwójki młodych ludzi, balansujących na granicy życia i śmieci, zyskała także bardzo przychylną opinię Karoliny Korwin Piotrowskiej. ?Jest szczerze, czasem do bólu i bardzo, do szpiku kości emocjonalnie? ? podkreśla publicystka na łamach portalu Onet.pl. Akcentuje także znakomicie napisaną i doskonale zagraną rolę Agnieszki Żulewskiej: to rola ?przemyślana, głęboka, dająca pole do popisu aktorce takiej jak Żulewska, która wyrasta w tempie ekspresowym na jedno z gorętszych nazwisk polskiego kina. Jej się wierzy, ufa we wszystko, cokolwiek zrobi na ekranie. (?)Ma dziewczyna wielkie szczęście, dostała do zagrania główną rolę i to taką, o jakiej większość aktorek może jedynie marzyć. Mogła tego nie unieść, byłaby usprawiedliwiona, a ona robi z tego piękny koncert. Oj, zapamiętajmy to nazwisko. Na pewno warto.?

?Chemia? już na samym początku zyskała ogromną przychylność amerykańskich krytyków z prestiżowych magazynów ?Variety? oraz ?Hollywood Reporter?. ?CHEMIA to odżywczo śmiałe i przystępne spojrzenie na trudne, osobiste przeżycia.To elektryzująca love story o głodzie życia? ? pisał Stephen Dalton z ?Hollywood Reporter?. ?Brawurowo lawiruje formą i tonem pomiędzy komedią romantyczną na granicy rzeczywistości i magii oraz wyciskającym łzy dramatem? ? dodawał Guy Lodge z ?Variety?.

Źródło: informacja prasowa


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz