Cezary Pazura na czele Gangu!

Obsada "Gangu Wiewióra" powiększyła się o kolejną gwiazdę. W rolę tytułowego bohatera wcielił się mistrz dubbingu Cezary Pazura. Animacja na polskich ekranach pojawi się 4 lipca.

Cezary Pazura ma spore doświadczenie w użyczaniu swojego głosu bohaterom filmów. Na początku tego roku ratował indyki przed tradycją święta dziękczynienia w Skubanych, w lipcu stanie na czele Gangu Wiewióra i zadba o to by mieszkańcy Parku Wolności mieli odpowiednią ilość orzechów na zimę. ?To nobilitujące, że realizatorzy tak często chcą sięgać po mój głos. Z takich propozycji bardzo się cieszę i robie to głównie dla swoich dzieci. Fajnie jest później razem pójść do kina.? ? komentuje swój udział w produkcji Pazura. Aktor wciela się w rolę tytułowego Wiewióra, wygadanego, sprytnego i niezwykle upartego gryzonia. ?Wydaje mi się, że ten wiewiór ma taki sam temperament jak ja dlatego tak pasowałem? ? dodaje.

Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Wiewióra ? nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz