Cate Blanchett i Rooney Mara powalczą o Złotą Palmę w Cannes

Dzisiaj Cate Blanchett obchodzi urodziny. Dzisiaj także mamy przyjemność przedstawić nowe zdjęcia do filmu ?Carol?, gdzie zagrała wraz z Rooney Marą. Film ?Carol? walczy o tegoroczną Złotą Palmę w Cannes.

Festiwal w Cannes ruszył pełną parą. Lazurowe Wybrzeże zalśniło blaskiem najprawdziwszych gwiazd, a akredytowani dziennikarze oglądają pierwsze filmy z imponującego w tym roku konkursu głównego. Mamy przyjemność przesłać pierwsze zdjęcia z filmu - ?Carol? w reżyserii Todda Haynesa, którego Vue Movie jest dystrybutorem.

W walczącej o Złotą Palmę ?Carol? występuje zdobywczyni dwóch Oscarów zjawiskowa Cate Blanchett (?Blue Jasmin?), a partneruje jej utalentowana Rooney Mara (?Dziewczyna z tatuażem?).

Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów festiwalu, opowiada historię zakazanej miłości i rozgrywa się w Nowym Jorku na początku lat 50. XX w.

Dziewiętnastoletnia Teresa (Mara) pracuje w luksusowym domu towarowym, marząc o pracy scenografki. Podczas gorączki świątecznych zakupów poznaje Carol ? niezwykłą kobietę, uwięzioną w małżeństwie bez miłości, jednak pełną lęków i obaw związanych z porzuceniem dotychczasowego życia. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze, jednak cena za chwile szczęścia, będzie naprawdę wysoka.

W polskich kinach w styczniu 2016 r.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz