Cate Blanchett i Rooney Mara opowiadają o pracy nad „Carol” – wideo!

Cate Blanchett i Rooney Mara opowiadają o pracy nad "Carol". Film w kinach od 4 marca.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadów z aktorkami odtwarzającymi główne role w filmie "Carol" Todda Haynesa: Cate Blanchett i Rooney Marą.

Aktorki opowiadają o fabule filmu, o bohaterkach, które grają, i uczuciu, które między nimi rozkwita, o współpracy na planie i pracy z Toddem Haynes'em, o wizualnej stronie filmu, a także o tym, dlaczego widzowie mogą utożsamiać się z historią, która dzieje się 60 lat temu.

"Carol" w kinach od 4 marca 2016.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=jH2HkYfM64I[/youtube] [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=69AU25ZArWM[/youtube]

Nominowany do Oscarów w 6 kategoriach ? w tym za najlepszy scenariusz adaptowany oraz dla pierwszo- i drugoplanowej aktorki ? ?najpiękniejszy film o miłości ostatnich lat? (The Guardian).

?Carol? to pełen emocji i wysmakowanych obrazów (Złota Żaba Camerimage dla Eda Lachmana za zdjęcia) melodramat z brawurowymi kobiecymi kreacjami. W rolach głównych występuje wyróżniona Oscarem Cate Blanchett (?Blue Jasmine?), której partneruje nagrodzona w Cannes za najlepszą rolę żeńską jedna z najciekawszych aktorek młodego pokolenia Rooney Mara (?Dziewczyna z tatuażem?).

?Carol? jest adaptacją słynnej powieści Patricii Highsmith w reżyserii Todda Haynesa, twórcy ?I Am Not There?, ?Idola? i ?Daleko od nieba?. Akcja filmu skupia się na relacji dwóch kobiet: młodej, aspirującej fotografki oraz zamężnej dojrzałej kobiety, w której dorasta decyzja o rozwodzie. Poznają się przypadkowo w ogarniętym szałem bożonarodzeniowych zakupów Nowym Jorku. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w uczucie silniejsze, niż nakazy obyczajowe epoki, w której żyją.

"Carol" w kinach od 4 marca 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz