„Carol”, „Brooklyn”, „Na granicy” oraz „Pokój” przedpremierowo w Kinie Atlantic!

Pokazy przedpremierowe filmu ?Carol? w Kinie Atlantic 11 ? 14 lutego godz. 19:50

11 lutego w Kinie Atlantic będzie można zobaczyć pierwszy w Warszawie przedpremierowy pokaz filmu ?Carol? z Cate Blanchett nominowaną do Oskara w kategorii Najlepsza aktorka. Kolejne pokazy w dniach 12-14 lutego.

"Carol" opowiada historię zakazanej miłości i rozgrywa się w Nowym Jorku na początku lat 50. XX w. Dziewiętnastoletnia Teresa pracuje w luksusowym domu towarowym, marzy o pracy fotografki. Podczas gorączki świątecznych zakupów poznaje Carol ? niezwykłą kobietę, uwięzioną w małżeństwie bez miłości, jednak pełną lęków i obaw związanych z porzuceniem dotychczasowego życia. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze, jednak cena za chwile szczęścia będzie naprawdę wysoka.

Film zdobył Złota Żabę podczas Festiwalu Camerimage.

Kolejne pokazy przedpremierowe: 12 lutego (piątek), godz. 21:00 13 lutego (sobota), godz. 20:45 14 lutego (niedziela), godz. 20:45

Przedpremierowe pokazy filmu ?Brooklyn? w Kinie Atlantic weekend walentynkowy: 12-14 lutego

W weekend walentynkowy (12-14.02) w Kinie Atlantic będzie można zobaczyć przedpremierowe pokazy filmu ?Brooklyn?.

Lata 50-te XX wieku. Eilis Lacey, młoda dziewczyna z Irlandii, opuszcza rodzinny kraj i wyrusza do Ameryki, by szukać szczęścia w Nowym Jorku. Początkowa tęsknota za domem mija, gdy w życiu Eilis pojawia się mężczyzna, a wraz z nim pierwsza miłość i romantyczne uniesienia. Wkrótce jednak przeszłość daje o sobie znać i Eilis musi dokonać dramatycznego wyboru między dwoma krajami i dwoma stylami życia?

Pokazy przedpremierowe: 13 lutego (sobota), godz. 16:50 14 lutego (niedziela), godz. 16:50

Przedpremierowe pokazy filmu ?Na granicy? w Kinie Atlantic weekend walentynkowy: 12 i 14 lutego

W weekend walentynkowy (12 i 14.02) w Kinie Atlantic będzie można zobaczyć przedpremierowe pokazy filmu ?Na granicy?.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca i dwóch synów, którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy, pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Pokazy przedpremierowe: 12 lutego (piątek), godz. 19:15 14 lutego (niedziela), godz. 18:15

Przedpremierowy pokaz filmu ?Pokój? w Kinie Atlantic 17 lutego, godz. 20:30

Przedpremierowy pokaz poruszającego filmu ?Pokój? będzie można zobaczyć 17 lutego o godzinie 20:30. Film zdążył on już zachwycić publiczność i krytyków ? zwyciężył w Toronto, na Warszawskim Festiwalu Filmowym zdobył nagrodę publiczności, tryumfował na rozdaniu Złotych Globów i znalazł się w gronie faworytów oscarowych z aż 4 nominacjami do prestiżowej statuetki.

?Pokój? opowiada poruszającą do żywego, i jednocześnie autentycznie inspirującą historię, która rozpoczyna się w odciętym od świata zewnętrznego pomieszczeniu, stanowiącym więzienie dla dwójki osób. Jack ma pięć lat, gdy dowiaduje się od mamy, że pokój w którym mieszka z nią od urodzenia, nie jest całym światem. Wychował się tu, myśląc, że po drugiej stronie ścian jest pustka. Teraz matka decyduje się powiedzieć mu prawdę i z jego pomocą podjąć walkę o wolność.

Bilety dostępne w kasie kina oraz na stronie www.kinoatlantic.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz