Carell, Lively, Stewart i Eisenberg na oficjalnym polskim plakacie „Śmietanki towarzyskiej” – nowej komedii Woody’ego Allena

Nowa komedia romantyczna napisana i wyreżyserowana przez Woody?ego Allena. Jest to już 46. film tego twórcy. Akcja rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles. O popis najwyższej klasy aktorstwa, jak zwykle u Allena, zadbała plejada znakomitości. A wśród nich m.in. nominowani do Oscara i Złotego Globu ? Jesse Eisenberg (?The Social Network?) i Steve Carell (?Foxcatcher?), jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, nagrodzona Cezarem Kristen Stewart (?Zmierzch?) oraz Blake Lively (?Wiek Adaline?), Corey Stoll (?O północy w Paryżu?, ?Ant-Man?, seria ?House of Cards?), Anna Camp (?Służące?) i Parker Posey (?Nieracjonalny mężczyzna?). ?Śmietanka towarzyska? otworzyła 69. edycję festiwalu filmowego w Cannes.

Śmietanka towarzyska plakat
Oficjalny plakat ?Śmietanki towarzyskiej?

Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carrell) ? agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

?Śmietanka towarzyska? w kinach od 12 sierpnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz