Były mąż Angeliny Jolie został medium na prowincji!

Zanim zaliczył przeprowadzkę do serialowego ?Fargo?, jeden z największych oryginałów Hollywood ? Billy Bob Thornton odwiedził ?Miasteczko Cut Bank?. W thrillerze w reżyserii Matta Shakmana, współtwórcy telewizyjnej wersji hitu Coenów oraz takich przebojów małego ekranu jak: ?Dr House?, ?Sześć stóp pod ziemią? i ?Mad Men?, wystąpił w towarzystwie samych asów: Johna Malkovicha, Bruce?a Derna, Michaela Stuhlbarga, Olivera Platta i Liama Hemswortha! Efekt kolaboracji aktora z plejadą rzeczonych gwiazd poznamy 22 maja.

Mimo fantastycznej kariery, Oscara i Złotego Globu, Billy Bob Thornton na zawsze pozostanie facetem znanym głównie z tego, że? zmarnował swój związek z Angeliną Jolie. ?Schrzaniłem to? ? wyzna po latach w ?The Billy Bob Tapes: A Cave Full Of Ghosts?, autobiografii, która zaprezentuje go światu jako ? reinkarnację wampira, rozmawiające z duchami medium, ofiarę ADHD i nosiciela licznych fobii, w tym panicznego lęku przed sztućcami, bibelotami i waranami z Komodo.

Ile w tym wszystkim radosnej kreacji, a ile Thorntona w Thorntonie, trudno powiedzieć. Widzom pozostają domysły i świetne rola Billa w kolejnych filmach. Najnowszą z nich przynosi ?Miasteczko Cut Bank?. To właśnie thriller nawiązujący klimatem do dzieł Coenów i serii HBO ?Detektyw" zapoczątkował współpracę aktora z Mattem Shakmanem. Ta zaś na dobre rozwinęła się przy okazji serialowego ?Fargo? i skutkowała Złotym Globem dla Thorntona!

Jak przyznaje Shakman, to właśnie były mąż Jolie rekomendował jego osobę producentom, poszukującym reżyserów do projektu telewizyjnego ?Fargo?. Co dało zaczyn obopólnym sukcesom, już wiadomo. Trudniej przychodzi odkrycie, w jakich okolicznościach sam Thornton dołączył do obsady ?Miasteczka Cut Bank?. Aktor nie byłby bowiem sobą, gdyby i w takim temacie nie pokusił się o żarty: ?Mam w domu tarczę do lotek. Wieszam na niej wszystkie otrzymane propozycje i rzucam. Co utrafię, konsultuję z moim menedżerem, czyli samym sobą. Ten model współpracy doskonale sprawdza się ?nam? od jakiś 25 lat. Z grubsza chodzi o to, by mieć poczucie, że dane przedsięwzięcie ma sens i pasuje do ciebie. Ja miałem szczęście dostać w życiu kilka naprawdę dobrych propozycji. A ta była jedną z nich?.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz