Była Deppa szuka pocieszenia u pana do towarzystwa! ?Casanova po przejściach?

Porzucona przez Johnny?ego Deppa, modelka, aktorka i piosenkarka Vanessa Paradis szuka pocieszenia w ramionach żigolaka. A za wszystkim stoi rozkręcający sutenerski interes Woody Allen! Takie atrakcje czekają na widzów w komedii ?Casanova po przejściach?. Pełny humoru hit, który przebojem zdobył serca widzów w USA, trafi na nasze ekrany 9 maja. Odliczając dni do premiery zapraszamy do obejrzenia wideo-wywiadu z byłą miłością ?pirata z Karaibów?.     

 [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=bQmN-QxkegQ[/youtube]

Podczas gdy Johnny Depp nie ustaje w zabiegach o serce Amber Heard, była miłość aktora ? Vanessa Paradis rusza na podbój Hollywood. Już wkrótce utalentowaną Francuzkę zobaczymy w komedii ?Casanova po przejściach?. Grając u boku takich sław jak: Woody Allen, John Turturro, Sharon Stone i Sofia Vergara wciela się w piękną? wdówkę. Jest to pierwsza anglojęzyczna rola w karierze gwiazdy.

?Myślę, że postać Avigal była dla Vanessy czymś więcej niż kolejną rolą? ? zdradza John Turturro ? ?To szczególna kreacja, która zdarza się wtedy, kiedy aktor naprawdę oddaje swojemu bohaterowi kawałek siebie. Rzadko ma się do czynienia z takim zjawiskiem. Czasami rola po prostu idealnie pasuje do osoby, która ma ją zagrać. Wszyscy na planie podzielali to uczucie? ? dodaje Turturro, a widzom pozostaje sprawdzić, czy w melancholijnym spojrzeniu wdowy faktycznie kryje się nieco smutku po niepokornym Johnnym.

Gwiazda ?Casanovy? jest popularną francuską aktorką, ale również wokalistką i modelką. Karierę piosenkarki zapoczątkował jej występ w telewizji, gdy miała zaledwie osiem lat. Pierwszy singiel nagrała w wieku jedenastu lat, a jako czternastolatka odniosła spektakularny, międzynarodowy sukces, dzięki piosence ?Joe le taxi?, która stała się przebojem w piętnastu krajach. Kolejne albumy nagrywała co kilka lat i z powodzeniem robi to do dziś. Często występowała w reklamach, była twarzą domu mody Chanel i wystąpiła w słynnym spocie Jean-Paula Goude ?Bird in a Cage?, reklamującym nowe perfumy tej marki.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=PUXMNB9mQ2U[/youtube]

Mając siedemnaście lat zadebiutowała jako aktorka, w filmie ?Białe małżeństwo? (reż. Jean-Claude Brisseau) i została za swoją rolę nagrodzona Cezarem dla Najbardziej Obiecującej Aktorki. Na kolejne role nie musiała długo czekać. W 1998 roku związała się z Johnnym Deppem, z którym ma dwójkę dzieci ? Lily-Rose Melody i Johna "Jacka" Christophera. Aktorska para rozeszła się w styczniu 2012 roku, po 14 latach idealnego na pozór związku. Oficjalnym powodem rozstania były kłótnie, a nieoficjalnym ? Amber Heard ? 25-letnia seksbomba, poznana przez Deppa na planie filmu ?Dziennik zakrapiany rumem?.

 [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=2jcPoYoU37w[/youtube]

CASANOVA PO PRZEJŚCIACH w kinach od 9 maja 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz