„Bycie takim skurczybykiem to fenomenalna sprawa!” Tomasz Karolak powraca jako niegrzeczny Święty Mikołaj.

?Bycie takim miłym skurczybykiem to fenomenalna sprawa!? ? Tomasz Karolak obwieszcza powrót niegrzecznego Świętego Mikołaja. Widzowie go uwielbiają, kobiety kochają, a Hollywood się przy nim chowa ? deklarują gwiazdy "Listy do M 2" w wideo-wywiadzie promującym powrót najpopularniejszej kinowej komedii ostatnich 25 lat.

Po co czekać do grudnia, skoro Święty od prezentów może przybyć już dziś! O niegrzecznym Mikołaju, ?maskotce? serii ?Listy do M? brawurowo wykreowanej przez Tomasza Karolaka, opowiadają gwiazdy kontynuacji najpopularniejszej kinowej komedii ostatnich 25 lat. Maciej Stuhr, Paweł Małaszyński, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Katarzyna Zielińska i Maciej Zakościelny są zgodni ? ?najbardziej niegrzeczny i prześmieszny Mikołaj świata trafił nam się tutaj, w Polsce?. Więcej informacji o roli i filmowych wyczynach Tomasza Karolaka przynosi premierowy materiał zapowiadający "Listy do M 2". Wyprodukowana przez TVN komedia jeszcze bardziej romantyczna trafi do kin 13 listopada i będzie mieć wszystko, za co część pierwszą pokochały miliony Polaków. Światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie! Pokazy przedpremierowe ?Listy do M 2? wystartują w całej Polsce 11 listopada.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=AcD0E9aDrU4[/youtube]

?Kiedyś widziałem hollywoodzkiego ?Niegrzecznego Mikołaja?, jednak Tomasz Karolak ze swoją rolą przebił go kilkukrotnie!? ? mówi Marcin Perchuć. ?Czuje się, że to postać pisana dla Tomka Karolaka? ? stwierdza Paweł Małaszyński. ?Nie wiem, czy tak zachowuje się porządny Mikołaj, ale najwyraźniej widzom bardzo się to podoba?, a ?kobiety nawet go kochają? ? dodają Agnieszka Wagner i Wojciech Malajkat?. ?Fajnie jak wpada do nas taki zły, brzydki i nieprzyjemny Mikołaj i trochę nami wytarga? ? deklaruje Katarzyna Bujakiewicz.

Chociaż Tomasz Karolak utrzymuje, że jego pozycja w serii jest niezagrożona, znalazł się aktor, który rzuca mu wyzwanie. ?Tomek świetnie sobie poradził, ale ja zrobiłbym to lepiej? ? mówi Maciej Zakościelny. ?Byłbym lepszy w scenach kaskaderskich, do których on na pewno potrzebował dublerów. Ja zrobiłbym je sam. Mógłbym nawet wskoczyć pod pędzący pociąg. Dla mnie to łatwizna, proste wyzwanie jak z gry na PlayStation. Do tego ? ze względu na muskulaturę ? kostium Mikołaja na pewno leżałby na mnie lepiej. Rozpiąłbym guziki do pępka i wtedy na film przyszłoby nie dwa, a? siedem, osiem, coś około dziesięciu milionów widzów! Mógłbym również popracować nad innymi aspektami tej postaci, o których Tomek na pewno nie pomyślał. A jeśli pomyślał, to zapewne zapomniał? ? żartuje Zakościelny.

"Listy do M 2" w kinach od 13 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz