Być jak David Lynch – ?Thor: Mroczny świat?

Być jak David Lynch zilustrowany materiał video, w którym reżyser i aktorzy filmu ?Thor: Mroczny świat?, opowiadają o kulisach powstania najnowszej produkcji Marvela.

David Lynch jest jednym z moich ulubionych filmowców ? mówi Alan Taylor, twórca przebojowego serialu ?Gra o tron? i drugiej części przygód nordyckiego boga piorunów ? ?Thor: Mroczny świat?. Film trafi do kin już 8 listopada. Lynch zawsze powtarzał, że w kręceniu filmów nie jest najważniejsze opowiadanie historii, a tworzenie światów; i w tej kreacji jest on niedoścignionym wzorem. Podpisuję się całym sobą pod tym zdaniem ? mówi Taylor. I dodaje: Ludzie z Marvela uwielbiają ?Grę o tron?. Największym wyzwaniem w tym serialu było stworzenie świata, który jest jednocześnie magiczny, nierzeczywisty, a z drugiej strony jak najbardziej realny. Takie samo zadanie czekało mnie na planie ?Thora? ? kontynuuje reżyser.

Dziewięciu Królestwom znów zagraża wielkie niebezpieczeństwo?Nadciąga armia Czarnych Elfów z władcą ciemności Malekithem na czele, który pragnie pogrążyć w mroku całą galaktykę. Chcąc ocalić Ziemię i pozostałe Królestwa, Thor (Chris Hemsworth) razem z ukochaną, Jane Foster (Natalie Portman), wyruszy w najbardziej niebezpieczną wyprawę, jaką kiedykolwiek podjął. Kiedy zło rośnie w siłę i nawet Odyn (Anthony Hopkins) z całym Asgardem nie zdoła mu się przeciwstawić, superbohater będzie zmuszony zaryzykować i pojednać się z ostatnią osobą, którą może obdarzyć zaufaniem?wtrąconym do więzienia Lokim (Tom Hiddleston). W filmie występują: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Stellan Skarsg?rd, Christopher Eccleston i Rene Russo. ?Thor: Mroczny świat? w kinach od 8 listopada.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz