Brodaty „bedgaj” Dorociński na oficjalnym plakacie thrillera „Na granicy”.

19 lutego 2016 roku nastąpi długo wyczekiwany pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów ? Andrzej Chyra i Marcin Dorociński staną naprzeciw siebie w klimatycznym thrillerze ?Na granicy? ? debiucie fabularnym Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu ?Nasiona?. Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal (?Ida?, ?Joanna?). W pozostałych rolach występują Andrzej Grabowski i Janusz Chabior, a partneruje im dwójka zdolnych aktorów młodego pokolenia: Bartosz Bielenia (?Disco Polo?) i Kuba Henriksen.

?Na granicy? to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Chyra) i dwóch synów (Bielenia, Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Producentem filmu jest Marcin Wierzchosławski z Metro Films, który ma na swoim koncie m.in. polsko-francuskiego ?Kreta? w reż. Rafaela Lewandowskiego.

"Na granicy" w kinach od 19 lutego 2016

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz