?Bridget Jones 3? + wrześniowe Kino Kobiet = wieczór idealny!

Kina Helios zapraszają na wrześniową odsłonę filmowego cyklu dla Pań z Bridget Jones w roli głównej! Na trzecią część szalonych zawirowańw życiu autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina fani czekali od lat. Teraz na wyjątkowych przedpremierowych pokazach Panie poznają kontynuację tej ikonicznej komedii jako pierwsze w Polsce!

Po rozstaniu z Markiem Darcym Bridget znów jest singielką, tym razem? po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój? Otóż może!

Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka, który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia, bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem?

Już 12, 14 lub 15 września (w zależności od kina sieci Helios) na seansach Kina Kobiet będzie można zobaczyć ekranizację najnowszych przygód Bridget Jones. W nawiązaniu do jej słynnego wykonania piosenki ?All by myself? (zaśpiewanego do zrolowanej gazety służącej za mikrofon), Kino Kobiet postanowiło tym razem zaprosić Panie w? pidżamach, nocnych opaskach na oczy, szlafrokach, kapciach i wszelkich innych atrybutach kojarzących się ze snem! Zapraszamy: www.helos.pl/kk_bridget!

Źródło:informacja nadesłana


10.0/10 Od 1 oceniającego.
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz