Bradley Cooper czeka na Panie podczas najbliższej edycji Ladies Night w Cinema City!

Październikowe wieczory nie muszą być nudne, deszczowe i ponure. W trakcie najbliższego wydarzenia z cyklu ?Ladies Night? w Cinema City atmosferę rozgrzeje Bradley Cooper w swoim najnowszym filmie: Ugotowany. Mówi się, że przez żołądek do serca, a na wyrafinowanym szefie kuchni nie tak łatwo zrobić wrażenie!

Już 22 października sieć kin Cinema City zaprasza na jesienny, ale gorący wieczór z przedpremierowym pokazem filmu Ugotowany, w którym główną rolę zagra Bradley Cooper. Nowa ?gastronomiczna? produkcja to trzymająca w napięciu historia człowieka, który chce osiągnąć w życiu nieśmiertelność poprzez stworzenie najlepszej na świecie restauracji. Bohater stawia sobie zatem poprzeczkę bardzo wysoko. Realizacja tak ambitnego zadania nie będzie łatwa, gdyż branża kulinarna jest ogromnie wymagająca. Fanki aktora znanego m.in. z oskarowej produkcji Poradnik Pozytywnego Myślenia zobaczą go znów w świetnej aktorskiej formie! Na planie towarzyszyć mu będą m.in. Omar Sy (Nietykalni), Alicia Vikander (Ex-Machina) i Uma Thurman (Kill Bill). Twórcą produkcji Ugotowany jest John Wells ? ojciec sukcesu znanego serialu: Ostry Dyżur.

Numer jeden Ktoś kiedyś powiedział, że gdy w końcu udaje nam się zdobyć upragniony szczyt, gdy wreszcie stajemy na pierwszym miejscu podium, paradoksalnie bardzo blisko stamtąd do totalnego upadku. Jakie wyzwania czekają na głównego bohatera filmu Ugotowany? Czy uda mu się pokonać konkurencję i stać się numerem jeden na kulinarnej mapie świata? Wszystko to okaże się już na najbliższym wieczorze ?Ladies Night?.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Ugotowany na wszystkie panie czeka moc niespodzianek! Podczas ?Ladies Night? w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie ciekawych i praktycznych tematów oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Cinema City zaprasza na ten niezwykły wieczór już 22 października. Odbędzie się on w 18 kinach sieci w Polsce. Obfitował będzie w moc specjalnych atrakcji, a w jego trakcie odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu Ugotowany. Start o godzinie 19:30. Zapraszamy!

? Cinema City Gliwice ? Cinema City Kraków Bonarka ? Cinema City Bydgoszcz ? Cinema City Zielona Góra ? Cinema City Katowice Silesia ? Cinema City Gdańsk Krewetka ? Cinema City Toruń Czerwona Droga ? Cinema City Poznań Plaza ? Cinema City Lublin ? Cinema City Warszawa Arkadia ? Cinema City Warszawa Mokotów ? Cinema City Łódź Manufaktura ? Cinema City Wałbrzych ? Cinema City Rybnik ? Cinema City Bielsko-Biała ? Cinema City Częstochowa Jurajska ? Cinema City Częstochowa Wolność ? Cinema City Wrocław Korona

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz