Boski Ruffalo

Dwukrotnie nominowany do Oscara za najlepszą męską rolę drugoplanową (?Foxcatcher?, ?Wszystko w porządku?). Genialny w projektach wysokobudżetowych i imponujący w art house?owych. Mark Ruffalo po oscarowym ?Spotlight? w lipcu powróci na ekrany kin w ?Iluzji 2?.

Ruffalo

Pochodzi z rodziny włoskich imigrantów. Aktorski sukces przyszedł do niego dopiero po dekadzie grania. Po świetnej pierwszej części ?Iluzji?, w lipcu Mark Ruffalo ponownie wcieli się w agenta FBI Dylana Rhodesa, który od dziecka jest związany ze światem magii. W części pierwszej okazało się, że jest członkiem Oka ? tajemniczej organizacji, związanej ze światem magii. Wiedzą o tym wyłącznie Jeźdźcy, a Rhodes kontynuuje pracę w FBI. Jest niezwykle uzdolnionym iluzjonistą i wolałby zapewne stać się jednym z Jeźdźców, ale jego nietypowe zdolności są bardziej potrzebne do zakulisowych działań.

W ?Iluzji? widzowie sądzili przez większość filmu, że Rhodes jest przeciętnym agentem, którego Jeźdźcy z łatwością wodzą za nos, jednak to on okazał się kontrolować całą sytuację. ?Tym razem wiemy, o co mu chodzi, ale w kontynuacji nic nie idzie zgodnie z planem?, wyjaśnia Ruffalo. ?Jeźdźcy próbują ujawnić korupcję na wysokich szczeblach w pewnej korporacji technologicznej, która wykrada dane swoich użytkowników, ale Dylan traci kontrolę nad sytuacją. Na dodatek Atlas zaczyna kwestionować jego zdolności przywódcze, stawiając Rhodesa pod murem. W gruncie rzeczy mój bohater przechodzi mocny kryzys tożsamości, musi odnaleźć właściwą drogę?.

?Iluzja 2? w kinach od 8 lipca Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz