Bohaterowie Andersena wracają na święta w kontynuacji hitu! Zdjęcia z filmu ?Królowa Śniegu 2?

Już w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia) na ekrany polskich kin powrócą bohaterowie z najwspanialszej baśni Hansa Christiana Andersena. ?Królowa Śniegu 2? to kontynuacja przygód z pierwszej części, w której na widzów czeka jeszcze więcej magii i humoru. Prezentujemy oficjalny zestaw zdjęć z filmu.

25 grudnia zeszłego roku na wielkim ekranie zadebiutowała w Polsce ekranizacja najwspanialszej historii najbardziej rozpoznawalnego autora baśni ? Hansa Christiana Andersena. Dzielna Gerda wyruszyła na pomoc swojemu bratu ? uwięzionemu przez złą Królową Śniegu Kajowi. Twórcy wzbogacili historię o liczne barwne postaci, w tym o gadatliwego trolla Orma czy waleczną łasiczkę Zuzię. Rok po premierze poprzedniej części, widzowie będą mogli zobaczyć kontynuację przygód swoich ulubionych bohaterów. 25 grudnia na ekranach polskich kin pojawi się ?Królowa Śniegu 2?. Orm, wraz z niezawodną łasiczką, ruszą na ratunek światu, a w zmaganiach z odrodzonymi siłami zła wesprą ich starzy przyjaciele - Kai, Gerda i piratka Alfida.

?Królowa Śniegu 2? w kinach od 25 grudnia

Kolejne spotkanie z bohaterami najpiękniejszej baśni HANSA CHRISTIANA ANDERSENA, która zdobyła serca widzów polskich kin. Kai, Gerda i  gadatliwy troll powracają na ekrany w pełnej przygód i humoru animowanej komedii dla całej rodziny. Producentem ?Królowej Śniegu 2? jest Timur Bekmambetov, który wsławił się reżyserią filmu ?Wanted ? Ścigani? z Angeliną Jolie oraz wspólnie z Timem Burtonem doprowadził do powstania wizjonerskiej animacji ?9?. Za angielską wersję językową filmu odpowiedzialny jest Ned Lott ? wieloletni współpracownik takich studiów jak Disney, Pixar i Warner Brothers. Jego ostatnimi projektami były kinowe hity ?Zambezia? i ?Kumba?.

Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Jednak zamiast tego czekają go nowe wyzwania. W Krainie Lodu odradza się zło. Tajemniczy złoczyńca obwołał się Królem Śniegu i zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele ? Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niesforna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując królestwo przed wielkim niebezpieczeństwem.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz