Bogdanovich płacił prostytutkom!

 

Bogdanovich płacił prostytutkom! ?bo skoro dziewczyna jest warta grzechu?

?Dziewczyna warta grzechu? skupia wokół swojej fabuły wszystko to, co najbardziej allenowe, mimo że to Bogdanovich stoi za kamerą: atmosferę, zbiegi okoliczności, dialogi, historię, Nowy Jork i postaci. Pośrodku historii reżyser stawia Izzy, urodzoną na Brooklynie dziewczynę do towarzystwa, która marzy o byciu aktorką. Widz od pierwszej minuty trzyma kciuki za jej sukces. Nie obejdzie się jednak bez stłuczek i niewielkich ran. O kłody rzucane pod nogi ex call girl zadbają Jennifer Aniston, Kathryn Hahn czy Will Forte.

Izzy jest bez wątpienia warta grzechu. Gdy pewnego razu poznaje Arnolda Albertsona (Owen Wilson), uznanego reżysera filmowego i teatralnego, nie spodziewa się, że to spotkanie zmieni jej życie na zawsze. Dość nieoczekiwanie otrzymuje propozycję zarobienia 30000 dolarów ? dostanie pieniądze, jeśli przestanie być call girl. Arnold uzasadnia tę wielkoduszność w zgoła enigmatyczny sposób, mówiąc uroczej prostytutce, że skoro istnieją ludzie, którzy chodzą do parku, aby karmić wiewiórki orzeszkami, to dlaczego raz na jakiś czas nie podtuczyć orzeszków wiewiórkami??

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=I29sLDg7bpA[/youtube]

Wracający po długiej przerwie na wielki ekran reżyser, Peter Bogdanovich, przyznaje, że i jemu zdarzyło się zapłacić prostytutce nie za ?usługę?, ale za jej? brak. ?Sam tak zrobiłem kilka razy w Singapurze, gdzie kręciliśmy Saint Jack. Film opowiadał o granym przez Bena Gazarrę naciągaczu i alfonsie, który w latach 70. marzy o założeniu własnego burdelu. W trakcie przygotowań i kompletowania obsady spotkaliśmy się z wieloma prawdziwymi prostytutkami. Dwóch z nich zrobiło mi się szkoda, bo wydawało mi się, że one naprawdę nie chciały w taki sposób zarabiać. Dałem im więc trochę pieniędzy, żeby mogły rozpocząć inne życie. Tak powstał zalążek tej historii?, opowiada.

Film w kinach od 19 czerwca. A już 19 marca o 19:30 w kinach Cinema City będzie można zobaczyć film na pokazach LADIES NIGHT.

Imogen Poots jako Izzy, call-girl z marzeniami Owen Wilson jako Arnold, albo Stefan, albo Zygfryd, albo jakkolwiek inaczej, w zależności od tego, kiedy wykonuje call do girl ? w każdym razie na pewno reżyser sztuk teatralnych Jennifer Aniston jako Jane, despotyczna terapeutka Kathryn Hahn jako Delta, żona Arnolda, zdolna narobić więcej hałasu niż sierpniowa burza z piorunami Rhys Ifans jako baaardzo zaangażowany w swoją pracę aktor Will Forte jako Joshua, chłopak Jane, któremu zakazana miłość zagląda wprost do serca

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz