?Bob Dylan. Nie oglądać się za siebie? w Multikinie. Rozdajemy wejściówki na seans! (zakończony)

Już 27 maja ?Bob Dylan. Nie oglądać się za siebie? w Multikinie. Dokument, który został zrealizowany w czasie trasy koncertowej Boba Dylana w 1965 roku. Koncertował wówczas z innymi gwiazdami muzyki folk jak Joan Baez i Donovanem. Ten okres okazał się punktem zwrotnym w karierze muzyka. Postanowił on bowiem wtedy zelektryfikować swój zespół, przez co wielu fanów odwróciło się od niego. W efekcie publiczność na festiwalu folkowym w Newport wygwizdała jego występ. Wydarzenia te zaowocowały jednak płytami ?Subterranean Homesick Blues?, ?Highway 61 Revisited? oraz jego największym arcydziełem, ?Blonde on Blonde?. Jest to jeden z najważniejszych dokumentów ery rocka, wymieniany obok ?A Hard Day?s Night?. Ostatnia akustyczna trasa młodego Boba Dylana w Wielkiej Brytanii, kiedy radio promuje już ?elektryczne? utwory z albumu ?Bringing It All Back Home?, płyty na której narodził się folk-rock.

?Bob Dylan. Nie oglądać się za siebie? będzie można zobaczyć 27 maja o godz. 20:00 w kinach sieci Multikino: Gdańsk, Szczecin, Poznań ? 51, Silver Screen Łódź, Warszawa ? Złote Tarasy, Wrocław ? Pasaż, Kraków, Lublin, Katowice, Rzeszów

Do wygrania dwa podwójne zaproszenia do Multikina
1x2 Wrocław Pasaż
1x2 Multikino Rzeszów

Aby wygrać podwójne zaproszenie, wystarczy być naszym fanem na Facebooku i odpowiedzieć na poniższe pytanie w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Jak naprawdę nazywa się Bob Dylan?

Na odpowiedzi czekamy do dnia 23 maja(piątek) do godziny 14.00. Po tym czasie wylosujemy 2 osoby, które przysłały do nas prawidłową odpowiedź. Osoby, które wytypujemy zostaną powiadomione w prywatnej wiadomości na Facebooku zaraz po zakończeniu konkursu.
Zapraszamy do zabawy 🙂

Konkurs zakończony! Prawidłowa odpowiedź to: Robert Allen Zimmerman Zaproszenia wędruja do: Pani Iwony z Rzeszowa Pana Janusza z Wrocławia
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz