Blondynka z którą chciałabyś spędzić wieczór!

?Kto powiedział, że noce są do spania?? ? motto życiowe Marylin Monroe, stanie się początkiem katastrofy życiowej Meghan - bohaterki najzabawniejszej komedii o blondynkach ?Dzień z życia blondynki?, która już 6 lutego wejdzie do kin. Meghan wydaje się być zaprzeczeniem wszystkiego, co stereotypowo myśli się o blondynkach. Błyskotliwa, wygadana prezenterka telewizyjna w jeden wieczór straci jednak starannie budowaną przez lata reputację. Gdy wyląduje bez pieniędzy, w nieznanej sobie wcześniej części miasta, przekona się, że nie bez powodu cały świat śmieje się z blondynek.

Meghan, w tej roli gwiazda ?Igrzysk śmierci? ? Elizabeth Banks, pracuje jako prezenterka newsów w jednej z największych telewizji. Kiedy dostaje ?kosza? od narzeczonego, daje się namówić przyjaciółkom na wyprawę do nocnego klubu.  Konsekwencje szalonej nocy sprawią, że porządna na co dzień dziewczyna, wpadnie w totalne kłopoty.  ?Jestem przekonany, że widzowie odnajdą w tym filmie siebie. Większość z nich prawdopodobnie zna uczucie, jakim jest poranny powrót po szalonej nocy? - mówi James Marsden, który zagrał czarującego barmana Gordona.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=X6I4OwT0NqM[/youtube]

Sama historia przypomniała Banks o jej własnych powrotach do domu po jednonocnych przygodach, czy też jako ona je nazywa ?dumnych marszach?. ?Nie da się ukryć, iż kilku doświadczeń życiowych wolałabym nie powtarzać?, mówi aktorka. ?Lecz w przeciwieństwie do nich, film śmieszy od początku do końca. Zabiera widzów w zabawną podróż. Jest klasyczną opowieścią o odkrywaniu samego siebie w obliczu niespodzianek jakie serwuje nam często los oraz o spotkaniach z ludźmi, po których spodziewamy się jednego, a otrzymujemy coś zupełnie innego. Uważam, że osoby, które Meghan spotyka na swojej drodze, a które budzą w niej największe obawy, w rzeczywistości, niosą jej największą pomoc?.

?DZIEŃ Z ŻYCIA BLONDYNKI? OD 6 LUTEGO W KINACH!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz