Birdman i Ida jeszcze raz w Cinema City!

Cinema City zaprasza widzów na seanse najlepszych produkcji ostatniego roku! Wielki zwycięzca Oscarowej Gali Birdman ? zdobywca 4 Oscarów w tym statuetki za najlepszy film, po raz kolejny ?wzleci? w kinach sieci Cinema City razem z ?królową? polskiej kinematografii: Idą. Wspaniała obsada, fantastyczne historie i reżyseria, a wszystko ponownie na dużym ekranie!

?Birdman? wyświetlany będzie w nadchodzącym tygodniu, tj. od 27 lutego, we wszystkich miastach, w których znajdują się kina Cinema City! ?Ida? w sobotę i niedzielę 28.02 i 01.03 w wybranych kinach Cinema City.

Tegoroczny zdobywca 4 Oscarów, w tym w kategorii Najlepszy film: Bridman ukazuje zupełnie inny charakter losów komiksowego superbohatera. Pokazuje aktora, który był kiedyś ikoną komiksowego uniwersum ? teraz nikt go nie pamięta, a jego kariera nieuchronnie zbliża się do końca. Dzięki pomocy znajomych wystawi na Broadwayu sztukę o tym samym tytule, w której dodatkowo zagra główną rolę ? czy to będzie jego ostatni aktorski ?wybryk?? W roli zwariowanego aktora genialny Michael Keaton, a na krześle reżysera sam Alejandro González ? człowiek odpowiedzialny za 21 Gramów i Babel.

To jednak nie wszystko! Do superbohatera dołączy świetny i przejmujący film Pawła Pawlikowskiego, który jako pierwsza polska produkcja otrzymał złotą statuetkę. Oscar za Najlepszy Film Nieanglojęzyczny dla Idy to najważniejsze wydarzenie w polskim kinie! Jest to nie tylko wyróżnienie, ale także szansa na szersze spojrzenie zagranicznych twórców na rodzime produkcje. Specjalne pokazy w Cinema City to ostatnia szansa, aby zobaczyć ?lot? Birdmana na dużym ekranie i wzruszyć się dzięki plastycznej realizacji Idy. Warto zarezerwować czas w wybranych kinach Cinema City!

Oscarowego zdobywcę tytułu w kategorii Najlepszy film - Birdman będziecie mogli obejrzeć już od piątku, 27 lutego, aż w 23 kinach Cinema City w całej Polsce! Rodzima ?laureatka? Oscara Ida pojawi się w 10 kinach Cinema City 28 lutego i 1 marca.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz