Bill i spółka – zawitają do kin już w sierpniu!

Bill to koala nietypowy. Ten australijski torbacz w przeciwieństwie do innych przedstawicieli swojego gatunku nie jest ani leniwy, ani nie unika towarzystwa. Kocha przygody, lubi słońce, uwielbia psocić i robić kawały. Jego misja jest jednak całkiem ?na serio? - pewnego dnia Bill postanawia wyruszyć w podróż, by odnaleźć swojego tatę. W tej wyprawie przez australijskie stepy, sawanny i lasy, towarzyszyć mu będą przyjaciele. Z ich pomocą nawet największa przeszkoda będzie możliwa do pokonania.

Poznajcie przyjaciół Billa już dziś!  Film BYSTRY BILL w kinach od 21 sierpnia.

Natka ? spokojna domatorka. Analityczna, pragmatyczna i troszkę rozpieszczona, ale jednocześnie najwierniejsza przyjaciółka Billa.

Żabot ? ufna i  troszkę naiwna, ale i urocza jaszczurka z wielkim sercem, która wypowiada milion słów na minutę.

Baśka i Aśka - nieprzewidywalne, pełne entuzjazmu i zawsze chętne do pomocy strusice. Uwielbiają plotkować i całymi dniami marzą o tym, by latać.

Robert - nieco nerwowy i podatny na ataki paniki, ale niezastąpiony w naśladowaniu dźwięków i głosu.

Ptyś - szczery, rozsądny i najlepszy w ratowaniu Billa z różnych opałów.

Wombel ? nieco szalony samotnik, niegdyś żartowniś i odkrywca nieznanych lądów, przyjaciel taty Billa.

Pełna zwariowanych przygód i bystrego humoru opowieść o dzielnym misiu koala i jego przyjaciołach z australijskiego lasu.

Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który dawno temu zaginął podczas jednej z wypraw. Mały koala wierzy, że może go odnaleźć.  Pewnego dnia porzuca więc swój zielony dom i wyrusza w drogę.  Ślady wiodą go hen w odległe i dzikie australijskie ostępy. Podczas podróży Bill zyska grono kolorowych przyjaciół: kangura, dziobaka i zwinną jaszczurkę. Z ich pomocą łatwiej będzie prowadzić poszukiwania ukochanego taty.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=u2qhBpESM3I[/youtube]

W polskim dubbingu usłyszymy: Dominikę Kluźniak (?Gang wiewióra?, ?Pszczółka Maja. Film?, ?Merida Waleczna?), Józefa Pawłowskiego (?Gang wiewióra?, ?Wojownicze Żółwie Ninja?, ?Hobbit: Niezwykła podróż?) i Andrzeja Blumenfelda (?Epoka lodowcowa?, Harry Potter i Insygnia śmierci?).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz