Bilety na najnowszy film Patryka Vegi już w sprzedaży

Start sprzedaży biletów na film ?PitBull. Nowe porządki?. Wybierz najlepsze miejsce, kup bilet już dziś i zobacz najnowszą produkcję Patryka Vegi, który na ekrany kin trafi już 25 stycznia br. Bilety dostępne w kasie kina oraz na www.kinoatlantic.pl.

W filmie ?PitBull. Nowe porządki? Patryka Vegi  rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu ?Gangu obcinaczy palców?, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. ?Pitbull. Nowe porządki? to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.

Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z ?Psów?, wraz z filmem powraca znany fanom ?Pitbulla? Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), a także gwiazda serialu ?Służby specjalne? Krzysztof Czeczot. W zaskakujące kreacje postaci kobiecych wcieliły się: Maja Ostaszewska,Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, znana z ?Galerianek? Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska. W roli Majami widzowie zobaczą debiutującego na wielkim ekranie Piotra Stramowskiego.

Pierwsze seanse premierowe w Kinie Atlantic: 22 stycznia (piątek): 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00 23 stycznia (sobota): 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00 24 stycznia (niedziela): 10:30 13:00 15:30 18:00 20:30

Źródło: materiały prasowe

http://kinoactive.pl/pitbull-nowe-porzadki-pitbull-nowe-porzadki/
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz