Bilety na ?Listy do M. 2? już w sprzedaży w sieci Multikino!

23 października Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na ?Listy do M. 2?. Kup bilet już dziś i nie przegap drugiej część najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat! ?Listy do M. 2? będzie można zobaczyć przedpremierowo w sieci Multikino już 11 listopada br., a na ekrany wejdą 13 listopada br. Bilety na pokazy przedpremierowe i premierowe już są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Od wydarzeń znanych z ?Listów do M? minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. ?Listy do M. 2? mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków ? światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. Już 13 listopada na wielkim ekranie widzowie zobaczą między innymi: Macieja Stuhra, Romę Gąsiorowską, Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka, Macieja Zakościelnego, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Magdalenę Lamparska, Agnieszkę Wagner, Wojciecha Malajkata, Katarzynę Zielińską, Pawła Małaszyńskiego, Marcina Perchucia, Katarzynę Bujakiewicz, Piotra Głowackiego, Nikodema Rozbickiego i Małgorzatę Kożuchowską.

Bohaterowie ?Listów do M. 2? w reżyserii Macieja Dejczera będą rozśmieszać, wzruszać, inspirować widzów do tego, by uwierzyli, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.

W okresie od 23 października do 5 listopada br. nie ma możliwości rezerwacji biletów.

Bilety na pierwsze przedpremierowe i premierowe pokazy filmu ?Listy do M. 2? można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz