Bilety na film ?Pitbull. Nowe porządki? już w sprzedaży w sieci Multikino!

8 stycznia br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film ?Pitbull. Nowe porządki?. Kup bilet już dziś i nie przegap najnowszej produkcji Patryka Vegi. ?Pitbull. Nowe porządki? wejdzie na ekrany już 22 stycznia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

W filmie ?Pitbull. Nowe porządki? Patryka Vegi rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu ?Gangu obcinaczy palców?, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować. Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. ?Pitbull. Nowe porządki? to nowe spojrzenie na policję i przestępczość.

Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z ?Psów?, wraz z filmem powraca znany fanom ?Pitbulla? Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), a także gwiazda serialu ?Służby specjalne? Krzysztof Czeczot. W zaskakujące kreacje postaci kobiecych wcieliły się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, znana z ?Galerianek? Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska. W roli Majami widzowie zobaczą debiutującego na wielkim ekranie Piotra Stramowskiego.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy filmu ?Pitbull. Nowe porządki? można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz