Bijące Serce Ellie Goulding

Pojawiło się lyric video do soundtrackowej piosenki ?Niezgodnej? autorstwa Ellie Goulding. ?Beating Heart?:

Oprócz nowego utworu brytyjskiej wokalistki soundtrack będzie zawierał oryginalne kompozycje muzyczne nominowanego do Grammy?, wielokrotnie nagradzanego platynowymi płytami artysty o pseudonimie Zedd (utwór ?Find You? z udziałem Matthew Koma oraz Miriam Bryant)

Głos Goulding usłyszymy również w ramach ilustracji muzycznej do filmu, której komponowaniem zajmuje się Junkie XL, nominowany do Grammy? twórca muzyki elektronicznej z wieloma platynowymi płytami na koncie. Soundtrack produkuje Hans Zimmer, laureat Grammy? oraz Oscara?, kompozytor ścieżek muzycznych do takich filmów jak ?Mroczny rycerz? oraz ?Incepcja?

?Niezgodna? to pierwsza część trylogii, która stała się jedną z trzech najlepiej sprzedających się książek 2013 roku. Opowiadana historia została osadzona w świecie przyszłości, w którym ludzie zostają podzielenie na różne frakcje związane z cechami ich osobowości. Tris Pryor, w którą wciela się Shailene Woodley, zostaje ostrzeżona, że nigdy nie wpasuje się w żadną z tych grup. Gdy dziewczyna odkrywa spisek mający na celu uśmiercenie wszystkich Niezgodnych, wyrusza w podróż, by ustalić, co sprawia, że ona i jej podobni są tak niebezpieczni, zanim będzie na to za późno.

Film w kinach pojawi się 4 kwietnia

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz