Best Film dołącza do platformy Mojeekino.pl!

Platforma Mojeekino.pl rozwija się nieprzerwanie dzięki nowym partnerom, którzy dołączają do grona wspierających kina studyjne.
Od grudnia będzie to również Best Film. Współpracę z platformą Mojeekino.pl zaczynamy od filmu dokumentalnego „Skandal. Ewenement Moelsty” – premiera już dziś, 4 grudnia!

Ursynów. Kilku dzieciaków. Na ławkach. W kapturach. Tak to się, proszę państwa, wszystko zaczęło – mówi Vienio w filmie „Skandal. Ewenement Molesty”. Przenieśmy się do tamtych czasów wraz z nim. Połowa lat dziewięćdziesiątych. Bazary pod Pałacem Kultury. Przegrywane z kompaktów kasety. Blokowiska. Kartka papieru. Poezja. Marzenia...

A już 6 grudnia idealny film dla całej rodziny na Mikołajki, czyli wielka przygoda z „Czworo dzieci i Coś”!

Wkrótce na platformie znajdą się również bezpretensjonalne, pełne optymizmu tytuły uznanych i cenionych twórców jak Greta Gerwig i Noah Baumbach. Rozsadzająca kino, ikoniczna twórczość Jima Jarmuscha, przewrotna komedia od zdobywcy Oscara Sama Mendesa oraz wybitnie czuła na kobiecość twórczość Jane Campion.

Platforma Mojeekino.pl powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Kin Studyjnych
w maju 2020 roku. Założeniem dla tego unikalnego w skali światowej projektu, było wsparcie dla zamkniętych przez pandemię kin studyjnych. Mojeekino działa jednocześnie jak nowoczesny serwis VOD i klasyczne kino oferując filmy wyjątkowe, o wysokich walorach artystycznych, nagradzane na przeglądach i festiwalach filmowych, promujące niszowe kinematografie, otwarte na mniejszości.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz