„Bella i Sebastian” – polski plakat i zwiastun

Nieważne czy biegasz po świecie na dwóch nogach czy czterech łapach. Liczy się, że masz serce po właściwej stronie. ?Bella i Sebastian? to wzruszająca opowieść o niezwykłej przyjaźni między człowiekiem a psem. Historia, która zachwyciła już 5 milionów widzów w całej Europie, na ekranach polskich zagości 7 listopada 2014 roku.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=c6e4kTAz0aE[/youtube]

Ekranizacja ogromnie popularnej od pokoleń powieści dla najmłodszych, która weszła na stałe do literackiego kanonu na równi ze słynnym ?Mikołajkiem?.

Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę dziesiątkujące stada owiec. Czy chłopcu uda się ich przekonać, że to nie sprawka sympatycznej Belli i wraz z nią wytropić prawdziwych winowajców?

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz