Będzie pot. Będą łzy. Będzie piekło!

Ile trzeba poświęcić, żeby przygotować swoją formę do bycia żołnierzem i/lub zaprawionym w boju sportowcem? Jak bardzo trzeba być zmotywowanym, żeby skakać dalej niż Małysz, biegać szybciej, niż Bolt, iść na cięższy spacer farmera niż Pudzian?

Na warszawskim Torze Wyścigów Konnych 19 i 20 lipca będzie pot, będą łzy, będzie piekło? W tych dniach uczestnicy Runmageddonu ? morderczego wyścigu na ekstremalnym torze przeszkód ? będą odkrywali granice swoich możliwości, a nawet je przesuwali i udowodnią, że zanim ?Niezniszczalnych 3? będzie można oglądać w kinach, twardzieli z krwi i kości uświadczyć będzie można na Służewcu.

Do grona Niezniszczalnych w trzeciej części dołączyli nowi rekruci, mający pomóc rozprawić się z wrogiem numer jeden bez litości i oglądania się na dawne przyjaźnie. Od 15 sierpnia będą musieli wycisnąć siódme poty w kinach, żeby dotrzymać kroku starej gwardii ze Stallone?m i Schwarzeneggerem na czele. Żaden z członków nieściszalnej trupy twardzieli nie cofnie się ani o krok zanim nie osiągnie celu.  Na Służewcu znaleźliby bez problemu podobnych sobie, chętnych wylać ostatnią kroplę potu. Wszystko po to, żeby było? piekło.

?Niezniszczalni 3? będą partnerem wydarzenia

Film w kinach od 15 sierpnia

Poprzednie części Niezniszczalnych można zobaczyć na Cineman.pl : http://www.cineman.pl/filmy?SearchQuery=Niezniszczalni

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz