Będzie gejowska wersja „Mr. & Mrs. Smith”! Reżyser ?Kamerdynera? odkrywa karty.

Po światowym sukcesie ?Kamerdynera? (w polskich kinach od 26 grudnia) reżyser i producent filmu, Lee Daniels, zdradził szczegóły na temat swojego najnowszego projektu. W wywiadzie dla magazynu ?Out? twórca wyznał, że jego kolejny obraz będzie ?gejowską odpowiedzią na ?Mr. & Mrs. Smith?, czyli pierwszym na świecie wysokobudżetowym filmem akcji spod znaku LGBT. W jednej z głównych ról wystąpi gwiazda ?Kamerdynera? ? Alex Pettyfer ? aktor znany z kinowych przebojów ?Magic Mike? i ?Jestem numerem cztery?.

Dwukrotnie nominowany do Oscara Lee Daniels (?Hej, Skarbie?, ?Czekając na wyrok?) słynie z zaskakujących decyzji obsadowych. Do swoich projektów nie boi się zapraszać gwiazd muzyki (Lenny Kravitz, Mariah Carey), osobowości telewizyjnych (Oprah Winfrey), a aktorom powierzać ról skrajne odmiennych od emploi. Dość przypomnieć Zaca Efrona, romansującego w ?Pokusie? z Nicole Kidman, czy kojarzonego z kinem akcji Lieva Schreibera w roli podstarzałego prezydenta USA.

W nowym filmie Danielsa, Pettyfer miałby zagrać jednego z głównych bohaterów. ?To będzie dynamiczny film akcji z rozwiniętym wątkiem miłosnym.? ? tłumaczy reżyser. ?Myślę o nim, jako homoseksualnej wersji ?Mr. & Mrs. Smith?, z parą przystojnych aktorów w roli gotowych na wszystko ?action heroes?. Niespodzianką dla widzów ma być to, że do samego końca nie będzie wiadomo, że bohaterowi są gejami.? ? mówi Daniels.

?W projekcie jest już Alex Pettyfer i teraz koncentrujemy się na znalezieniu mu właściwego, czarnoskórego partnera.? ? opowiada reżyser, który rozpoczął już zbieranie funduszy na film. ?Przekonanie Hollywood nie powinno stanowić problemu. Mój ?Kamerdyner? zarobił 100 milionów dolarów, co w rozmowach biznesowych daje mi dość uprzywilejowaną pozycję. Jestem dobrej myśli.? ? dodaje reżyser.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz