Będzie drugi sezon „Watahy” w HBO

To już czas, by podzielić się z widzami wiadomością, że najbardziej oczekiwany polski serial powraca. Pracujemy nad drugim sezonem ?Watahy?, która stała się kultową polską produkcją. Teraz po emisji w innych krajach europejskich czas na drugi sezon ?Watahy?, która niezmiennie pozostaje numerem jeden wśród polskich produkcji prezentowanych na antenie HBO ? mówi Michał Kozicki, prezes HBO Polska. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oglądalności i zaangażowania widzów, w związku z czym podjęliśmy decyzję o produkcji drugiego sezonu.

WATAHA2_1

Możemy już zdradzić, że bohaterowie ?Watahy? wracają w Bieszczady. Obecnie pracujemy nad realizacją dwóch seriali. Od kwietnia trwają zdjęcia do drugiego sezonu ?Paktu?, a od kilku miesięcy przygotowujemy się równie intensywnie do wejścia w fazę produkcji drugiego sezonu ?Watahy? ? mówi Iza Łopuch, szefowa produkcji HBO Polska.

Obchodzące w tym roku 20-lecie działalności w Polsce HBO produkuje polskie seriale już od 5 lat. Najpierw powstały trzy sezony cenionego przez widzów i krytyków serialu Bez tajemnic w gwiazdorskiej obsadzie. Kolejną produkcją była Wataha, która osiągnęła trzykrotnie wyższą oglądalność niż kultowy serial HBO Gra o tron. Zróżnicowane portfolio seriali powiększył serial Pakt, którego drugi sezon będzie miał premierę jesienią tego roku.

Wataha z sukcesem była emitowana w 15 krajach, w których obecne jest HBO Europe, m.in. na Węgrzech, w Holandii, Czechach i w Chorwacji. Była też prezentowana na festiwalu Series Mania w Paryżu. Wkrótce odbędzie się premiera Watahy w brytyjskim Channel 4 w cyklu prezentującym najlepsze produkcje z całego świata. Producentem wykonawczym będzie ponownie ATM Grupa.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz