Baron, Tomson, Mann, Mozil i mistrz olimpijski bajki opowiadają!

Zanim animowana komedia ?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? zawita do polskich kin w najbliższy piątek 14 listopada, wyjątkowa obsada dubbingowa filmu przygotowała coś wyjątkowego. Wszystkie postaci od krasnoludka aż po (nie)ziejącego ogniem smoka opowiadają dzieciom (i nie tylko) bajkę w wyjątkowym materiale wideo!

Tego nie da się opowiedzieć słowami. To trzeba zobaczyć.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=UfFmHJQqDBk[/youtube]

Czym byłaby jednak animowana komedia, gdyby nie znalazła się w niej żadna zabawna piosenka? Siedmiu wspaniałych? krasnoludków: Mozil, Mann, Boberek, Nowicki, Borkowski i mistrz olimpijski Tomasz Majewski specjalnie dla Was śpiewa hit tegorocznej jesieni "CIACHNIJ CIACHO":

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=gGBUqbPPdfM[/youtube]

Wie to każdy rodzic i wie każde dziecię - polski dubbing najlepszy na świecie! Ukochane przez widzów głosy z najsławniejszych bajek świata spotykają się w jednym filmie. Król Julian z ?Madagaskaru? (jedyny w swoim rodzaju Jarosław Boberek), Buzz Astral z serii ?Toy Story? (Łukasz Nowicki), kucharz Gusteau z ?Ratatuja? (Krzysztof Kowalewski), bałwanek Olaf (Czesław Mozil) i księżniczka Anna z ?Krainy lodu? (Anna Cieślak), zwariowany cyrkowiec Stefano z ?Madagaskaru 3? (Tomasz Borkowski), kotka Marlenka z ?Pioruna? (Sonia Bohosiewicz), elf Bernard z ?Ratujmy Mikołaja!? (Kamil Kula) i oczywiście niezapomniana Doris - siostra Kopciuszka ze ?Shreka? mówiąca nieco? męskim głosem (Wojciech Mann). Wszystkie głosy świata bajek spotkają się w jednej komedii. W filmie ?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? usłyszymy także aż cztery debiuty polskiego dubbingu. Pierwszy należy do mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego. Druga i trzecia rola przypadły Agacie Młynarskiej, której głosem przemówi Czerwony Kapturek oraz Maciejowi Kurzajewskiemu, który w wilczej skórze będzie jej partnerował. Czwarta postać, która po raz pierwszy spróbuje sił w dubbingu, to popularna blogerka modowa ? Julia Kuczyńska - znana jako Maffashion. Głównego bohatera filmu, krasnoludka Bobo, mową obdarzył Antoni Królikowski (?Miasto 44?). Sherman i Herman - rozgwiazdy estrady z krainy bajek - przemówią głosami ?Barona? i ?Tomsona? ? członków zespołu Afromental oraz jurorów popularnego programu Voice of Poland. Swoje role zagrali rapująco? to znaczy śpiewająco!

Tej jesieni uwierzycie w krasnoludki! ?Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę? w kinach od 14 listopada

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz