„Bardzo się tym filmem wzruszyłem” – Daniel Olbrychski o ?Piąte: nie odchodź!?

Od najbliższego piątku na ekranach polskich kin pojawi się film ?Piąte: nie odchodź!? w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Grający w tej produkcji jedną z najważniejszych ról Daniel Olbrychski opowiada o swojej postaci i przywołuje wrażenia, jakie wywarł na nim ten obraz.

?Piąte: nie odchodź!? to pierwszy pełnometrażowy film Katarzyny Jungowskiej. Obraz ten został uhonorowany nagrodą ?Perspektywa? imienia Janusza Morgensterna dla Najlepszego debiutu. W jednej z głównych ról, obok Grażyny Szapołowskiej, Łukasza Simlata czy Patrycji Markowskiej, zobaczymy Daniela Olbrychskiego. Aktor wcielił się w rolę tajemniczego nieznajomego, który wprowadza się do opuszczonej posesji sąsiadującej z domem głównej bohaterki ? 15-letniej Romy. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że mężczyzna może być jej Aniołem Stróżem.

?Jest to film mistyczny, chociaż opowiada o najprostszych międzyludzkich sprawach. Mówi o potrzebie miłości, potrzebie dobra czy szlachetności. To jest film niezwykle dojrzały. Ogląda się go ze wzruszeniem i zainteresowaniem.? ? mówi Daniel Olbrychski.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=AwybbfPOy0c[/youtube]

?Piąte: nie odchodź? w kinach od 13 marca

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz